Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 28, 11:30

Seimo salėje – dar viena užgauliojimų dozė: šįkart pasireiškė A.Skardžius

Seime svarstant įstatymo pataisas dėl lengvesnio parlamento pirmininko ir premjero apsaugos režimo, Darbo partijos frakcijai priklausantis Artūras Skardžius užgauliai mestelėjo kolegai konservatoriui Andriui Navickui, esą šis esąs vyriškumo etalonas, galintis lankytis tiek moterų, tiek vyrų nudistų pliažuose, kur „niekas skirtumo nepastebės“.

Kreipdamasis į A.Navicką A.Skardžius sakė:

„Tikrai jūs esate vyriškumo etalonas. Manau, jūs galite vaikščioti ir į moterų pliažą, ir į vyrų nudistų pliažą. Tikrai niekas skirtumo nepastebės.“

Prieš tai pasisakęs A.Navickas kalbėjo, kad pataisos dėl Seimo pirmininko ir premjero apsaugos atskleidė vyriškumo problemas parlamente.

„Nes vyrams kažkaip kyla labai didelių problemų matant protingas, išmintingas ir kompetentingas moteris ir jie tada bando bent atsigriebti per tai, ką jie ten sugeba“, – Seimo plenarinio posėdžio metu kalbėjo parlamentaras.

Toks A.Skardžiaus pasisakymas, regis, iš vėžių išmušė Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen.

A.Skardžiui ji sakė, kad parlamento plenarinių posėdžių salėje reikia sutarti laikytis tam tikrų etikos standartų.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Viktorija Čmilytė-Nielsen
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Viktorija Čmilytė-Nielsen

„Neužsipulti žmonių ir nenaudoti tokių visiškai su sveiku protu, su bet kokia etika prasilenkiančių pasisakymų. Aš labai prašau to nedaryti, nes dabar tai kartojasi iš opozicijos pusės beveik kasdien“, – teigė parlamento vadovė.

„Man yra baisu, kad Seimas gali priprasti prie tokių durnų seksistinių komentarų. Ir aš kviečiu tų durnų seksistinių komentarų daugiau nesakyti“, – kalbėjo Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, pažymėdamas, kad tai nei juokinga, nei pridera parlamentui, nei siejasi su pagarbos klausimu, kurio dar taip neseniai ilgėjosi opozicija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min