Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 18:39

Seimo salėje Rasa Juknevičienė rado alkoholio tikrintuvą ir siekė patikrinti Broniaus Bradausko blaivumą

Antradienį per plenarinį posėdį opozicinės Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narei Rasai Juknevičienei kilo įtarimų dėl Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko socialdemokrato Broniaus Bradausko blaivumo. Ji siekė Seimo salėje alkoholio tikrintuvu patikrinti, ar seimo narys yra blaivus.
Bronius Bradauskas (dešinėje)
Bronius Bradauskas (dešinėje) / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Abejonių dėl B.Bradausko blaivumo Seimo salėje kilo apie 18 val. svarstant, ar sudaryti laikinąją tyrimo komisiją dėl 2007 m. Nacionalinėje energetikos strategijoje suformuluotų siekių įgyvendinimo rezultatų įvertinimo ir situacijos energetikos sektoriuje išsiaiškinimo.

R.Juknevičienė pasiūlė prieš ją kalbėjusiam B.Bradauskui pasitikrinti blaivumą. Šis atkirto tai padarysiąs po jos.

„Aš nuėjau į vietą, papūčiau į tikrintuvą ir nešiau parodyti B.Bradauskui, kad jis taip pat papūstų, bet šis pabėgo iš salės“, – BNS sakė politikė.

Ji tvirtino, kad alkoholio tikrintuvą jai paskolino frakcijos kolega. 

„Jis visiems įtarimų sukėlė, liežuvis tiesiog pynėsi“, – 15min.lt sakė R.Juknevičienė.

„Idiotizmas. Aš jų šou nedalyvausiu. Niekada to nebuvo ir nebus, gali prisigalvoti, ką nori“, – antradienį BNS tvirtino socialdemokratas, išėjęs iš Seimo salės nesulaukęs klausimo svarstymo pabaigos.

B.Bradauskas teigė, kad per pietus su kitų komitetų pirmininkais buvo susitikęs pas vieną iš Seimo vicepirmininkų, kur išgėrė vyno taurę.

„Bet kiek laiko praėjo! Jiems visą laiką kyla įtarimų, tegu patys pasitikrina ir parodo rezultatus“, – kalbėjo B.Bradauskas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min