Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2009 01 07

Seimo valdyba prašo žurnalistų etikos inspektoriaus pagalbos

Iš Seimo darbo trikdymu apkaltinto TV3 žurnalisto Aleksandro Zubriakovo atėmus akreditaciją, nuspręsta išklausyti ir žurnalistų etikos inspektoriaus nuomonės.
Seime
Seime / Redo Vilimo/BFL nuotr.

Seimo valdyba trečiadienį nusprendė kreiptis į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, kad ši pateiktų savo vertinimą dėl incidento, kilusio Seimo posėdyje praėjusių metų gruodį prisiekiant 15-ajam ministrų kabinetui.

Iš Seimo posėdžių salės balkono, skirto žiniasklaidos darbui, tiesioginės transliacijos metu posėdį komentavusiam žurnalistui A.Zubriakovui atimta akreditacija, motyvuojant, esą pažeistas Seimo rūmų vidaus tvarkos reglamento 27.4 punktas, numatantis, kad Seime esantys asmenims taikomas reikalavimas netriukšmauti.

Po šio įvykio Seimo valdyba pakeitė Viešosios informacijos rengėjų atstovų akreditavimo tvarką, redakcijoms įvesdama žurnalistų kvotas. Numatoma, kad darbui Seime kiekvienas viešosios informacijos rengėjas savo nuožiūra akredituoti gali tik po 3 reporterius, operatorius, fotografus. Nė viena institucija nėra įvedusi tokių kvotų žurnalistams. Kai kurie valdybos nariai tokį sprendimą yra pripažinę klaidingu ir nedemokratiniu, tačiau naujosios tvarkos iki šiol neatšaukė.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius