Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 28

Seimūnų atokvėpis bus turiningas

Prieš Kūčias išsiskirstę parlamentarai į Seimo plenarinių posėdžių salę sugrįš tik po trijų savaičių. Per šį laiką jie turės kitokios veiklos: žais tenisą, žvejos, slidinės, koncertuos, lankys rinkėjus.
G.Kirkilas
G.Kirkilas. / BFL nuotr.

Intensyvų darbą Seime parlamentarai kuriam laikui iškeis į lengvą atsipūtimą. Eilinė Seimo rudens sesija turėjo baigtis gruodžio 23 dieną, bet parlamentarai sutarė ją pratęsti iki sausio 21-osios. Į pirmąjį posėdį po žiemos švenčių Seimo nariai rinksis sausio 14 dieną. Iki to laiko jie mėgausis poilsiu, bendravimu su artimaisiais, užsiims kita širdžiai miela veikla. Dauguma jų žada nepamiršti rinkėjų.

Laukia anūko

Seimo pirmininkė Irena Degutienė šiomis dienomis laukdama gimstant anūko prižiūrės kitą pusantrų metukų vaikaitį. Nors laiko poilsiui beveik neturės, ji nenusimena. Anot Seimo pirmininkės, rūpestis artimaisiais ir galimybė pabūti namuose jai bus puikus atokvėpis. Ji taip pat džiaugiasi, kad bent trumpam galės pamiršti intensyvų protinį darbą ir pasimėgauti mažųjų šeimos narių suteikiamomis teigiamomis emocijomis. „Tai man didžiausias džiaugsmas, dėl to jaučiu dvasinę ramybę ir palaimą“, – LŽ pasakojo I.Degutienė.

Apie Ispaniją negalvoja

Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius nežada atostogauti. Jau dabar jis turi susidėliojęs intensyvią darbotvarkę. „Ketinu dalyvauti įvairiuose renginiuose visoje Lietuvoje: Marijampolėje, Raseiniuose, Šiauliuose, Birštone ir kitur. Iki sausio 13 dienos beveik visos dienos užimtos“, – pasakojo jis.

Buvęs premjeras, Seimo narys Gediminas Kirkilas kelias laisvas savaites ketina atsipūsti nuo darbų. „Mano veikla bus susijusi su pomėgiais. Savaitgaliais ruošiuosi žvejoti – oras tam, atrodo, palankus. Taip pat ketinu žaisti tenisą, dalyvausiu klubo organizuojamame kalėdiniame turnyre. Naujųjų metų vakarą Nacionaliniame operos ir baleto teatre žiūrėsime „Traviatą“, – planais dalijosi jis.

Ankstesniais metais G.Kirkilas vis ištaikydavo laiko pailsėti Ispanijoje, tačiau dabar panašios kelionės neplanuoja. Tam sutrukdė ne ekonomikos sunkmetis, o planų Lietuvoje gausa.

Laikas sau ir rinkėjams

Jauniausia Seimo narė konservatorė Agnė Bilotaitė jaučiasi kiek pavargusi po daugiau nei tris mėnesius trunkančios parlamento rudens sesijos. Artimiausiu metu ji planuoja daugiau laiko skirti sau: nuvažiuoti į gamtą, pasportuoti. „Pastaruoju metu mano gyvenimas sukosi tik tarp Seimo viešbučio ir parlamento rūmų, todėl norėčiau šiek tiek pasirūpinti savo sveikata“, – pasakojo ji.

A.Bilotaitė žadėjo grįžti į gimtąją Klaipėdą. „Tarpušvenčiu norėtųsi pabūti su šeima ir artimaisiais. Reikės nuveikti ir kitokių darbų, tiesiogiai pabendrauti su rinkėjais. Šiuo metu galėsiu daugiau dėmesio skirti įvairiems susitikimams su gyventojais“, – aiškino ji.

Ruošiasi slidinėti

Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys norėtų ištrūkti paslidinėti į Anykščius ar Ignaliną. „Nesu šio sporto profesionalas, tik mėgėjas. Praėjusiais metais pabandžiau slidinėti, šiemet norėčiau tai pakartoti“, – pasakojo jis.

Palydėti senuosius ir sutikti naujuosius metus V.Gapšys tikisi žmonos gimtinėje Kėdainių rajone. „Ten turime labai gražią vietą prie užšalusio tvenkinio. Susirenkame visi, pasistatome palapinę, užkuriame laužą. Nežinau, ar šiemet taip pavyks, bet būtų smagu“, – šyptelėjo „darbietis“.

V.Gapšys ketina apsilankyti keliose mokyklose, kur turėtų susitikti su moksleiviais ir skaityti pranešimus. Taip pat jo laukia kelios „partinės“ išvykos į Alytų, Plungę ir Pasvalį.

Lips į sceną

Seimo Tautos prisikėlimo partijos frakcijos seniūno pavaduotojas Antanas Nedzinskas laisvą laiką taip pat ketina leisti turiningai. Stalo tenisą žaidžiantis parlamentaras ketina dažniau pasitreniruoti.

A.Nedzinskas planuoja ir koncertuoti. Parlamentaras jau pakviestas į šventinį renginį Butrimonyse, Alytaus rajone, tur ketina nemokamai dainuoti. „Kartkartėmis padainuoju. Jei kviečia – nepasididžiuoju, nuvažiuoju. Pastaruoju metu sulaukiau kokių keturių siūlymų dainuoti, – pasakojo Seimo narys. – Į mane scenoje žmonės reaguoja labai teigiamai. Kaimo gyventojai niekada gerai negyveno, tad net sunkmečiu moka džiaugtis.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius