Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeimyninė prekyba kvaišalais (nuotraukos)

Sulaikymas
Uostamiesčio policijos nuotr. / Sulaikymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdoje sulaikyti du broliai bei jų sugyventinės, įtariami kvaišalų prekyba.

Policija sulaikė 1973 metais gimusį O.L. ir 1969 metų gimimo V.L. bei jų antrąsias puses - 1974 metais gimusią R.P., 1983 metų gimimo J.A.

Įtariama, kad šie uostamiesčio gyventojai dideliais kiekiais įsigydavo narkotinių medžiagų, kurias vėliau perparduodavo mažesniais kiekiais, tame tarpe ir viename iš Klaipėdoje, Šaulių g. namų, „veikusiame“ narkotinių medžiagų platinimo „taške“.

Pareigūnai juos sulaikė gavę gyventojų skundus.

Klaipėdoje, H.Manto g., preigūnai sulaikė O.L., pas kurį rado ir paėmė 22 lankstinukus su narkotine medžiaga – heroinu, 40 tablečių su psichotropine medžiaga – klonazepamu. Jis buvo sulaikytas bei uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.

Tą patį vakarą Klaipėdos apskrities VPK areštinėje, tikrinant O.L. skirtą maisto siuntinį, kurį atnešėjo sugyventinė, razinose rastos ir paimtos 35 tabletės su psichotropinėmis medžiagomis.
Moteris taip pat buvo sulaikyta bei uždaryta į Klaipėdos apskrities VPK areštinę, vėliau jai paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas.

Tęsdami tyrimą, po kelių dienų autostradoje Kaunas-Klaipėda Klaipėdos apskrities pareigūnai sulaikė automobilį, kurį vairavo V.L., kartu važiavo jo sugyventinė J.A.

Per kratą buvo rastas ir paimtas maišelis su narkotine medžiaga – heroinu.

Taip pat Klaipėdoje, Taikos pr., kratos gyvenamojoje patalpoje metu pas V.L. ir J.A. rastos ir paimtos 38 tabletės su psichotropine medžiaga – fenazepamu.

V.L. ir J.A. buvo sulaikyti ir uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.

Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimi V.L. suimtas, o J.A. paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas).

Be to, gavus duomenų, kad R.P. ir toliau platina narkotines medžiagas, buvo atlikta krata jos bute.

Kratos metu pareigūnai pas R.P. rado ir paėmė švirkštą su narkotine medžiaga – heroinu, maišelį su psichotropine medžiaga – metamfetaminu, 12 tablečių su psichotropine medžiaga – klonazepamu, elektronines svarstykles su heroino ir metamfetamino pėdsakais.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas R.P. paskyrė kardomąją priemonę – suėmimą.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatoma laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 8 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti numatoma laisvės atėmimo bausmę nuo 8 iki 10 metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min