Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 24d. 14:05

Sekmadienio „Snaigės“ žygis – su atsiprašymo arbata ir be baudų

Sekmadienį žiemos pramogų mėgėjai vėl leido tradiciniame „Snaigės“ žygyje. Slidininkams buvo paruoštos 4, 8 ir 12 km trasos, o sušalusius karšta arbata vaišino Vilniaus miesto savivaldybės Saugaus miesto departamento darbuotojai. Taip jie tarsi atsiprašė už ilgamečiam žygių organizatoriui Algimantui Jucevičiui praėjusią savaitę skirtą 2 eurų baudą.

Šiomis dienomis toks poelgis buvo įvertintas kaip biurokratinis nesusipratimas – bauda buvo anuliuota.

Apie ištaisytą „biurokratinio formalizmo“ klaidą socialiniame tinkle penktadienį paskelbė sostinės meras Remigijus Šimašius.

Pasak jo, „bloga istorija leido pasidaryti išvadas, kaip pagerinti visą darbą ir prisidėti prie tvarkos mieste, o ne prie biurokratijos“.

R.Šimašiaus vertinimu, jau keturis dešimtmečius vykstančių „Snaigės“ žygių organizatorius A.Jucevičius miestiečių sveikatingumui padaręs daugiau nei bet kas kitas.

„Snaigės“ žygiai esant sniegui organizuojami kiekvieną sekmadienį vis kitoje miškingoje sostinės vietoje, į juos suplūsta tūkstančiai lygumų slidinėjimo, sveikos gyvensenos entuziastų. Renginys rengiamas nemokamai.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Algimantas Jucevičius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Algimantas Jucevičius

Pirmąjį masinį žygį slidėmis „Snieguolė” (vėliau pavadintą „Snaige”) organizavo Vilniaus turistų klubas dar 1962 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min