Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sėkmingai egzaminus išlaikiusiems abiturientams – premjero ir ministro dėmesys

Geriausių abiturientų apdovanojimų ceremonija Valdovų rūmuose.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Geriausių abiturientų apdovanojimų ceremonija Valdovų rūmuose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Premjeras Algirdas Butkevičius ir švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis penktadienį Valdovų rūmuose pasveikino geriausiai šiais metais valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus ir profesinių mokyklų absolventus.

„Džiugina, kad metai iš metų vis plečiasi gabiausiuosius išugdžiusiųjų geografija, apimdama ne tik Vilnių, kitus didmiesčius, bet ir visus Lietuvos rajonus“, – sveikindamas į Valdovų rūmus susirinkusius moksleivius sakė premjeras.

Šiais metais šventėje dalyvavo jaunuoliai iš 16 Lietuvos savivaldybių.

Rinkitės atsakingai – ir proto, ir širdies balso įsiklausydami, – patarė A.Butkevičius.

„Išlaikėte pirmuosius rimtus egzaminus, liudijančius, kad įgijote laisvę rinktis savo profesiją pagal patraukimą ir pašaukimą. Rinkitės atsakingai – ir proto, ir širdies balso įsiklausydami. Nes tik mėgstamas darbas atneša gerus rezultatus, teikia jį dirbančiam žmogui pasitenkinimą, sukuria teigiamą atmosferą. Linkiu kuo geriausio pasirinkimo, linkiu visų jūsų norų ir lūkesčių išsipildymo“, – šventėje kalbėjo premjeras.

Jis taip pat pridūrė, kad profesines mokyklas baigusių jaunuolių ypač laukia pakilimą išgyvenantis verslas.

„Sveikinu jaunuolius, įsigijusius profesijas – jūsų itin laukia darbdaviai, nes verslas pastaraisiais metais išgyvena pakilimą. Didžioji profesinių mokyklų absolventų dalis – iki 70 procentų –  įsidarbina. Linkiu sėkmės tiems, kurie nutarė tęsti mokslus universitetuose ir kolegijose“, – sakė A.Butkevičius.

Vadino Lietuvos turtu

Šventėje abiturientus bei profesinių mokyklų absolventus taip pat sveikino švietimo ir mokslo ministras D.Pavalkis.

„Galiu drąsiai sakyti, kad Jūs esate Lietuvos turtas ir pasididžiavimas. Mūsų šalies ateitis priklauso veržliems protams. Linkiu, kad būtent Lietuvoje realizuotumėte savo idėjas ir sumanymus“, – abiturientams sakė jis.

Šiais metais tris ir daugiau šimtukų gavo 55 abiturientai ir 8 profesinio mokymo įstaigų absolventai.

Penkis šimtukus gavo Mantas Pajarskas iš Vilniaus licėjaus. Dar šeši abiturientai šimto balų įvertinimą gavo iš keturių valstybinių brandos egzaminų: Audrius Malelė ir Vytautė Boreikaitė iš Vilniaus licėjaus, Elzė Atroškevičiūtė iš Vilniaus „Žirmūnų“ gimnazijos, Matas Grigaliūnas iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos, Neringa Jucevičiūtė iš Jurbarko Antano Giedraičio-Giedraus bei Giedrė Širvinskaitė iš Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijų.

Po tris šimtukus gavo 48 abiturientai, po du – 172 laikiusieji brandos egzaminus. Dar 802 abiturientai aukščiausiais balais išlaikė po vieną valstybinį brandos egzaminą. Iš viso aukščiausią – 100 balų – įvertinimą gavo daugiau nei 1 tūkst. mokinių

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min