Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmokas prašo sustabdyti LEO LT vadovų veiksmus (atnaujinta 14.25 val.)

Arvydas Sekmokas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Arvydas Sekmokas
Šaltinis: 15min
0
A A

Energetikos ministras Arvydas Sekmokas kreipėsi į bendrovės LEO LT, AB stebėtojų tarybos pirmininką Julių Niedvarą ir valdybos pirmininką Gintautą Mažeiką, kad iki bus išrinkti ir pradės dirbti nauji bendrovės Stebėtojų tarybos nariai, būtų sustabdyti veiksmai ir sprendimų priėmimai dėl LEO LT, AB ir jos antrinių įmonių turto (nekilnojamojo turto, vertybinių popierių) pardavimo ar kitokio perleidimo.

Kaip teigiama Energetikos ministerijos pranešime, energetikos ministro A.Sekmoko nuomone, bet kokie sprendimai dėl valstybės turto perleidimo turi būti gerai pasverti ir motyvuoti. Be to, dabartinė padėtis rinkoje nėra palanki tokiems sprendimams priimti.

Neeilinis LEO LT, AB akcininkų susirinkimas vyks kovo 26 dieną. Jame bus sprendžiama dėl bendrovės Stebėtojų tarybos narių atšaukimo ir naujų rinkimo. 

 Energetikos ministras Arvydas Sekmokas pirmadienį po pietų žurnalistams teigė, kad tokį kreipimąsi paskatino internete pasirodę skelbimai dėl galimai parduodamo ar nuomojamo Leo LT įmonių grupei priklausančio nekilnojamojo turto.

„Buvo prašymų atsižvelgti, kad valstybės turtas gali būti parduotas ar išnuomotas nepalankiomis sąlygomis. Atsižvelgdami į skelbimus ir į gautus signalus, paprašėme, kad tai nebūtų daroma“, – teigė A.Sekmokas.

Pasak jo, jei nebus atsižvelgiama į šį kreipimąsi, bus reikalaujama atsakomybės iš Leo LT vadovų.

Komentarai
Temos LEO LT
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min