Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 07:18

Seni stulpai vidury renovuotos gatvės: neaišku, kas turėjo bent aptverti

stulpai
kadras iš vaizdo įrašo / stulpai

Iki šiol kontrabanda garsėję Pagėgiai kuria naują įvaizdį – internete paplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kad už Europos Sąjungos paramos lėšas atnaujinus pagrindinę miesto gatvę senieji elektros stulpai atsidūrė važiuojamosios kelio dalies viduryje.

Stulpai iki vakar nebuvo nei pažymėti atšvaitais, nei aptverti, todėl tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengta nelaimių.

Sudomino ministrą

Vaizdo įrašą, kuriame matyti viduryje gatvės stovintys nepažymėti ir neaptverti elektros stulpai, vakar socialiniame tinklalapyje išplatino ir pats susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

„Pagėgiuose važiuokite atsargiai. Savivaldybė suremontavo gatvę, o stulpai liko viduryje kelio. (...) Čia greičiau juokas pro ašaras. Baisu, kad tokie dalykai vyksta Lietuvoje ir normaliai nepavyksta miesto gatvelės suremontuoti“, – išplatintą vaizdo įrašą komentavo ministras.

Jo atstovas spaudai Martynas Čerkauskas pažymėjo, kad viduryje gatvės atsidūrę stulpai paskatino ministeriją domėtis, kaip šitai galėjo nutikti. „Kadangi darbai neužbaigti, gatvė yra nepriduota, todėl savivaldybė eismą galėtų riboti iki darbų pabaigos“, – rašė M.Čerkauskas.

Stulpus bent aptvers?

Tačiau Pagėgių savivaldybė neketina uždaryti visos gatvės. Pasipiktinęs į internetą pakliuvusiu vaizdo įrašu Pagėgių savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Petras Kuzmarskis vakar sakė pasirūpinęs tik tuo, kad seni elektros stulpai būtų tinkamai aptverti ir nebekeltų pavojaus vairuotojams.

„Čia pirma reikia išsiaiškinti tuos dalykus, ar objektas priduotas yra, ar jis veikiantis, neveikiantis. Žurnalistai nufotografuoja ir skleidžia tokią informaciją, o paskui išeina, kad Pagėgiuose tokius dalykus daro, kad palieka stulpus gatvėj“, – piktinosi Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas.

VIDEO: Keistai stovintys stulpai rekonstruotoje gatvėje link Pagėgių geležinkelio stoties

Jis pripažino, kad kurį laiką elektros stulpai išties neaptverti stovėjo važiuojamojoje kelio dalyje, tačiau dėl to, pasak P.Kuzmarskio, galima kaltinti tik gatvę tvarkančią įmonę, o ne savivaldybę. 

„Yra rangovas, rangovo reikia ir klausti, kodėl ji nebuvo aptverti. Mes pasiklausėme ir jau stulpai yra aptverti“, – ketvirtadienį sakė Pagėgių savivaldybės tarnautojas.

Kaltina LESTO

Tačiau gatvės rekonstrukcijos darbus atliekančios įmonės „Kamesta“ generalinis direktorius Valentinas Marcinkevičius apie tai, kad jo vadovaujama įmonė turi aptverti važiuojamojoje dalyje atsidūrusius stulpus, nieko nežinojo.

Pasak jo, stulpai priklauso LESTO, tad ji ir turinti rūpintis, ar jie saugūs, ar ne.
„Stulpai ne mūsų, o LESTO. Pasižiūrėkite, kiek laiko tie stulpai ten stovi. Mūsų ten yra ir elektros kabeliai išvedžioti po žeme, bet LESTO nepriima jų ir vis dar tiekia gyventojams elektrą oro linijomis ir tie stulpai tebestovi“, – aiškino V.Marcinkevičius.

LESTO atstovė spaudai Edita Sirutienė „15min“ tikino, kad su savivaldybe yra suderinta, jog stulpus LESTO nugriaus ir išsiveš lapkričio pabaigoje. Iki tol stulpus aptverti ir pažymėti, pagal LESTO susitarimą su Pagėgių savivaldybe, turėjo įmonė „Kamesta“.

„Buvo su savivaldybe sutarta, kad stulpų saugumu pasirūpins rangovas, mes patys tam neturime nei priemonių nei galimybių“, – sakė LESTO atstovė.

Pagėgių miesto Klaipėdos ir Vilniaus gatves ketina rekonstruoti iki šių metų pabaigos. Gatvės tvarkomos pagal projektą „Viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas Pagėgiuose“, kuris turi būti baigtas kitų metų vasarį. Viso projekto vertė – 7,7 mln. Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min