Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį – labdaros koncertas, skirtas Šv. Jurgio kankinio bažnyčios rekonstrukcijai paremti

Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia šiuo metu restauruojama.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia šiuo metu restauruojama.
Šaltinis: 15min
0
A A

J.Gruodžio memorialinis muziejus lapkričio 27 dieną, šeštadienį, 11 val., kviečia į labdaringą renginį, skirtą Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio kankinio bažnyčios restauravimo darbams paremti.

Pasak jo rengėjų, kiekvienas atėjęs prisidės prie Europos Sąjungos ir Lietuvos vyriausybės remiamo projekto „Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio kankinio bažnyčios pastatų komplekso restauravimas ir pritaikymas viešojo turizmo poreikiams“. Visos surinktos renginyje lėšos bus skirtos šiam kilniam tikslui įgyvendinti.

Renginyje, kuris vyks Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje (Papilio g. 9), skambės XVIII tarptautinės sakralinės muzikos festivalio ir VI tarptautinio chorų konkurso „Cantate Domino 2010” dalyvių – vaikų ir jaunimo chorų „Istok“ iš Sankt Peterburgo atliekami sakralinės muzikos kūriniai, gros Kauno styginių kvartetas, dainuos Lietuvos teatro ir muzikos akademijos docentės Sabinos Martinaitytės ir lektorės Audronės Eitmanavičiūtės studentai, tarptautinių konkursų laureatai Andrius Apšega, Ieva Goleckytė, Simona Radišauskaitė, Viktorija Veršinina, pianinu gros Kotryna Kaklauskaitė.

Apie bažnyčios ir vienuolyno restauracijos darbus pasakos architektė-restauratorė Asta Prikockienė, Kauno gidų bendrijos narė gidė Nijolė Janavičiūtė nušvies pagrindinius bažnyčios ir vienuolyno istorijos momentus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Bažnyčia
Parašykite atsiliepimą apie 15min