Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį planuojama rekordinio dydžio „Darom‘10“ akcija

„Darom‘10“ akcijos koncerto vedėjos
TV3 nuotr. / „Darom‘10“ akcijos koncerto vedėjos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kasmetinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom‘10“ organizatoriai primena, kad jau šį šeštadienį, balandžio 17 d. 10 val. ryto visoje Lietuvoje startuoja projektas „Darom“. Akcijos šalininkai šiemet kviečiami rinktis rekordiniame taškų tvarkymo skaičiuje– 1 800 registruotų tvarkymo taškų. Organizatoriai prognozuoja rekordinį dalyvių skaičių, viršysiantį 100 tūkstančių.

„Šeštadieno ryte startuosianti akcija „Darom“, iš ankstesniųjų dviejų, išskirtinė savo mąstu. Dar niekada neteko organizuoti akcijos visose 553 Lietuvos seniūnijose. Mums, kaip organizatoriams, tai yra labai didelis iššūkis. Prognozuojame, kad prie akcijos asmeniškai turėtų prisidėti daugiau negu 100 tūkst. dalyvių, vadinasi, maždaug kas trisdešimtas Lietuvos gyventojas. Prie akcijos aktyviai prisideda įvairios laisvalaikio, jaunimo, politinės organizacijos, verslininkai. Tikimės, kad akcijos sėkmei nesutrukdys Lietuvoje neprognozuojamos oro sąlygos ir labai norisi tikėti, kad geriems darbams – blogo oro nėra“– sakė Lina Bliudžiūtė, akcijos „Darom‘10” atstovė ryšiams su žiniasklaida.

Akcijos „Darom“ dalyviai šeštadienio talką raginami pradėti tylos minute, išreiškiant užuojautą kaimyninei lenkų tautai bei Lietuvoje gyvenantiems tautinės mažumos atstovams dėl aviakatastrofoje praėjusį šeštadienį žuvusio prezidento Lecho Kaczynskio, pirmosios ponios Marijos, Lenkijos Seimo ir Senato narių bei kitų iškilių kaimyninės valstybės piliečių žūties.

„Darom“ akcijos kulminacija – nemokamas baigiamasis koncertas prie prekybos ir pramogų centro „Ozas“ visiems Lietuvos gyventojams, kurį tiesiogiai transliuos akcijos partneris TV3 televizija. „Baigiamasis akcijos koncertas yra Lietuvos šou verslo atstovų padėka ir dovana visiems žmonėms, prisidėjusiems prie aplinkos švarinimo“– sakė L.Bliudžiūtė. Akcijos padėkos koncertai planuojami ir kituose Lietuvos miestuose: Panevėžyje bei Šiauliuose.

„Visus Lietuvos žmones noriu dar kartą paraginti aktyviai dalyvauti akcijoje „Darom‘10” jau šį šeštadienį ir drauge su visais prisidėti prie aplinkos švarinimo. Tvarkomų vietų žemėlapio ieškokite mūsų interneto svetainėje www.mesdarom.lt. Ir vienas žmogus gali labai daug padaryti, o mūsų jėga – slypi vienybėje. Juk „gamta – visų namai“, o visų – reiškia ne niekieno, bet ir kiekvieno iš mūsų“ teigė „Darom‘10” atstovė ryšiams su žiniasklaida.

Visų negalinčių fiziškai dalyvauti akcijoje „Darom‘2010”, organizatoriai prašo prisidėti finansiškai, paaukojant akcijai būtinoms priemonėms: pirštinėms, šiukšlių maišams įsigyti. Tai galima padaryti vos per 1 minutę, aukojimo portale www.aukok.lt , pasirinkus projektą „Darom 2010”.

Komentarai
Temos „Darom“
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min