Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sezono uždarymas su atlikėjų paradu

Donatas ir Saulius Petreikiai - broliai, pristatantys naują muzikinį projektą
Organizatorių nuotr. / Donatas ir Saulius Petreikiai - broliai, pristatantys naują muzikinį projektą
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiltas ir spalvingas jau 4-ą sezoną organizuotas dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio Žiogas“ atsisveikina iki kitų metų.

Pasak organizatorių, tradicinėje vietoje – Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje – vyksiantis paskutinis šio sezono koncertas atspindės svarbiausias festivalio idėjas: puoselėti dainuojamosios poezijos žanrą, kuriame puikiai sutaria ir savo vietą turi ne tik pripažinti senbuviai, bet ir kelią į žiūrovų širdis besiskinantis jaunimas.

Penktadienį suplanuotame baigiamajame koncerte kauniečiai išvys garsųjį aktorių ir režisierių Aidą Giniotį, šmaikščius ir teatrališkus „Stipriai kitaip“, naują Sauliaus ir Donato Petreikių projektą „Saulės broliai“ bei jaunąją dainuojamosios poezijos atlikėją Justiną Kaminskaitę.

Renginyje taip pat bus pristatyta Ugnės Karaliūtės, Dainiaus Ščiukos, Bertos Stubraitės Bocullo, Pijaus Vyčo ir Žygimanto Amelyno fotografijos darbų paroda.

Vakaro staigmena – svečias iš Portugalijos „The Uniform Lounge“. Tai solinis atlikėjo Joao Carloso Santos Mesquita projektas, prie kurio retkarčiais prisijungia ir kiti muzikantai. Pasak paties atlikėjo, jis groja akustinę muziką, kurioje taip pat susipina pop, bliuzo ir bosanovos stiliai.

Dar viena mažiau žinoma vakaro viešnia – jauna bardė J.Kaminskaitė. Pianinu grojanti mergina žavi mergaitišku žavesiu ir stebina stipriu balsu. Savo kūrybos dainas atliekanti J.Kaminskaitė sako, kad jos eilės – tai kasdieniai žodžiai, dainų harmonija nesudėtinga, tad daugiausia dėmesio ji skiria pačiam dainų atlikimui ir siekia, jog klausytojai, leistųsi užvaldomi muzikos taip, kaip ji kartais nusineša ją.

Kas – paskutinis projekto „Senamiesčio Žiogas“ koncertas

Kur – Ryšių istorijos muziejaus kiemelis (Rotušės a. 19)

Kada – rugsėjo 10 d., 19 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min