Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2022 01 03

Šią savaitę NKC gyventojus skiepys keturiuose prekybos ir pramogų centruose

Nacionalinis kraujo centras (NKC) tęsia vakcinacijos turą didžiausiuose šalies prekybos ir pramogų centruose, rašoma NKC pranešime spaudai.
vakcinacija
vakcinacija / NKC nuotr.

Šią savaitę, jau rytoj, sausio 4 d., pasiskiepyti nuo koronaviruso (COVID-19) bus galima Kauno „Akropolyje“, trečiadienį – Vilniaus „Panoramoje“, o penktadienį – Panevėžio „Babilone“ ir Klaipėdos „Akropolyje“. Čia be išankstinės registracijos pasiskiepyti bus galima „Comirnaty“ vakcinomis suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų bei tą pačią dieną pratęsti galimybių pasą.

Taigi rytoj gyventojai kviečiami skiepytis Kauno „Akropolyje 11:00-16:00 val., o trečiadienį – Vilniaus prekybos ir paslaugų centre „Panorama“ 13:00-18:00 val., kur tuo pačiu metu veiks ir kraujo donorystės vieta. Tad norintieji paaukoti kraujo, tai galės padaryti toje pačioje vietoje. Tuo tarpu penktadienį NKC mobiliosios komandos skiepys net dviejuose miestuose – Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ 11:00-17:00 val. ir Klaipėdos „Akropolyje“ 11:00-17:00 val.

Šiuose prekybos centruose NKC įrengtuose mobiliuose vakcinacijos punktuose bus galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos sustiprinančiąja trečiąja vakcinos doze, taip pat pirmomis bei antromis dozėmis. Visi suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų bus skiepijami kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurta vakcina „Comirnaty“, kuria vakcinuotis gali ir vaikai nuo 12 metų. Atvykstant būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, kad NKC sveikatos priežiūros specialistai galėtų suvesti reikiamą informaciją į duomenų bazę ir tą pačią dieną pratęsti galimybių paso galiojimą.

NKC direktoriaus Daumanto Gutausko teigimu, vakcinacijos turo startas per didžiausius šalies prekybos centrus, kurį pradėjome prieš Naujuosius Metus Vilniaus „Akropolyje“, pasiteisino ir sulaukė palankių gyventojų vertinimų.

„Žmonėms tai – labai patogu ir greita, nes atvykus įsigyti reikiamų prekių ar praleisti laiką su šeima, draugais bei stabtelėjus keliolikai minučių mobilioje NKC vakcinacijos vietoje galima pasiskiepyti ir pratęsti galimybių pasą. Padedame žmonėms taupyti laiką ir stengiamės vakcinas atvežti kuo arčiau, kad būtų kuo mažiau rūpesčių. Džiaugiamės, kad prie šios socialiai atsakingos iniciatyvos prisijungė didžiausi prekybos centrai sostinėje ir didmiesčiuose. Jei bus poreikis, neabejotinai ir po kelis kartus vyksime į tuos pačius prekybos centrus, kad tik norintiems pasiskiepyti būtų paprasčiau“, - sako D.Gutauskas.

Pasak jo, sausio mėnesį bus ir daugiau NKC mobilios komandos išvykų į didžiausius prekybos ir pramogų centrus – šiuo metu derinamos išvykų datos ateinančioms savaitėms, apie kurias bus paskelbta viešai artimiausiu metu.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) vadovas Mindaugas Statulevičius džiaugiasi, kad šios socialiai atsakingos iniciatyvos startas buvo ne tik sklandus, bet ir pasiteisinęs – 111 pasiskiepijusių per 5 valandas.

„Dabar vakcinacijos turas plėsis į kitus didžiuosius perkybos centrus kituose miestuose. Prekybos centrų administracijos ieško optimalių techninių sprendimų, kurie užtikrintų patogų vakcinacijos procesą norintiems pasiskiepyti bei gauti galimybių pasą“, - sako M. Statulevičius.

Ši iniciatyva įgyvendinama bendradarbiaujant su LR Vyriausybe, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), kuri vienija didžiuosius šalies prekybos centrus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius