Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai spaudos veidrodyje: Šiauliečiai guodžiasi mažiausiomis šildymo kainomis

Dangaus skliaute – rūkstančių kaminų piešiniai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dangaus skliaute – rūkstančių kaminų piešiniai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių spaudos veidrodyje atsispindi ne tik miestą suvaržę melagingi pranešimai apie bombas prekybos centruose. Taip pat prisiminta, kad centre daugybė gyventojų kenčia nuo kasdienio triukšmo. Šiauliečiai guodžiasi tik tuo, kad už šilumą moka mažiausiai iš didžiųjų miestų.

„Etaplius.lt“ rašo, rašo Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija (LŠTA) paskelbė šiauliečiams džiugių naujienų. Lyginant su kitais didžiausiais Lietuvos miestais, Šiauliai moka mažiausiai, tačiau senos statybos daugiabučiuose kainos lieka aukštos.

Mažiausią sąskaitą gavo Vilniaus g. 202 gyvenantys šiauliečiai – 20,99 euro.

Vidutiniškai Šiauliuose naujos statybos ar renovuotuose daugiabučiuose gyventojai už šildymą (60 kv. m ploto butas) mokėjo 24 eurus. Mažiausią sąskaitą gavo Vilniaus g. 202 gyvenantys šiauliečiai – 20,99 euro.

Nors tai dar ir ne Lietuvos rekordas praėjusį gruodį, tačiau Ežero g. 15 namo gyventojus pasiekė 143 eurų sąskaitos. Mažiausiai šilumą taupančių pastatų gyventojai už šildymą vidutiniškai mokėjo apie 120,83 euro.

Vilniečiai, gyvenantys naujos statybos ar renovuotuose daugiabučiuose už šildymą gruodį mokėjo vidutiniškai 33 eurus. Prasčiausiuose pastatuose – vidutiniškai 179 eurus.

„Šiaulių kraštas“ praneša, kad klai­di­nan­čią in­for­ma­ci­ją apie sprog­me­nis pre­ky­bos centruo­se pa­sklei­dęs as­muo nuo­sek­laus ty­ri­mo me­tu bus išaiš­kin­tas. Tai, anot pareigūnų, tik lai­ko klau­si­mas.

Vie­no ugniagesių gelbėtojų eki­pa­žo iš­va­žia­vi­mas gais­ri­ne ma­ši­na valsty­bės biu­dže­tui kai­nuo­ja apie 250 eu­rų.

Pra­ne­šė­jui ga­li tek­ti at­ly­gin­ti iš­lai­das biu­dže­tui už ope­ra­ty­vi­nių tar­ny­bų dar­bą, taip pat gali tek­ti pa­deng­ti ža­lą, ku­rią pa­ty­rė pri­va­tus vers­las. Šių duomenų kol kas nėra.

Pas­kai­čiuo­ta, kad vie­no ugniagesių gelbėtojų eki­pa­žo iš­va­žia­vi­mas gais­ri­ne ma­ši­na valsty­bės biu­dže­tui kai­nuo­ja apie 250 eu­rų.Vie­no me­di­kų eki­pa­žo dar­bas: ke­lio­nė ir budė­ji­mas – dau­giau nei 120 eu­rų.

„Šiaulių naujienos“ primena, kad daugelis miesto centre gyvenančių šiauliečių kenčia dėl normas viršijančio triukšmo. Valdžia neslepia, kad yra užversta gyventojų skundais, tačiau problemai spręsti neva nėra lėšų. Net jų atradus būtų sunku kovoti su triukšmu. Valdininkai pokštauja, kad miestą nuo triukšmo gali išgelbėti tik arkliai su paminkštintomis kanopomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min