Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai spaudos veidrodyje: Auksinis tualetas atsiduoda politika

Tualetas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Tualetas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių spauda rašo apie tai, kad politinės priešrinkiminės rietenos turi arba gali turėti rimtų padarinių Šiaulių oro uostui. O Kuršėnuose buvo planuotas statyti auksinį kosminį tualetą už nepadorią sumą. Kai politikai susigėdo, tualetą šiek tiek atpigino.

„Šiaulių kraštas“ primena, kad Šiau­lių ra­jo­no val­dan­čių­ par­ti­jų vir­šū­nė­lės su­ta­rė sta­ty­ti Kur­šė­nuo­se vie­šą­ tua­le­tą už be­veik 125 tūks­tan­čius eu­rų. Su rū­siu ir geo­ter­mi­niu šil­dy­mu.

Sumanė sta­ty­ti Kur­šė­nuo­se vie­šą­ tua­le­tą už be­veik 125 tūks­tan­čius eu­rų. Su rū­siu ir geo­ter­mi­niu šil­dy­mu.

Ki­lus triukš­mui visuomenėje, su­ma šiuo me­tu ma­žė­ja iki 72 tūks­tan­čių eu­rų. Geoterminio šildymo atsisakyta.

Šio sumanymo autoriai – Kuršėnų komunalinio ūkio vadovas V.Budrys, ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ras Algiman­tas Gau­bas, Kur­šė­nų mies­to seniū­nas Vy­tau­tas Ged­mon­tas (socialdemok­ra­tai), ad­mi­nist­ra­ci­jos direktorius Kęs­tu­tis Luk­šas („Tvar­kos ir tei­sin­gu­mo“ par­ti­jos na­rys).

Vi­si jie da­ly­vaus ko­vo 1-ąją vyk­sian­čiuo­se Sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­muo­se. A. Gau­bas – so­cial­de­mok­ra­tų są­ra­še pir­ma­sis, V. Ged­mon­tas – tre­čia­sis, o V.Bud­rys – ket­vir­ta­sis.

Dienraštis bando išsiaiškinti, ar viešojo tualeto nėra nėra tiesiog biudžeto pinigų pasidalinimas tarp savų.

Šiaulių oro uostas gyvena nežinioje

„Etaplius.lt“ skelbia, kad Šiaulių oro uostas gali netekti teisės į turtą, kurį valdė pagal sudarytą panaudos sutartį, dėl ko gali iškilti grėsmė atsisakyti dalies savo veiklos.

Pernai buvo pakeistas Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymas.

Iš jo išnyko įstatymo nuostata, numatanti, kad valstybės ir savivaldybių turtas gali būti perduotas panaudai tokioms Savivaldybių įmonėms kaip Šiaulių oro uostas.

Didžioji įmonės turto dalis (net angarai) yra valstybės. Netrukus nustos galioti sutartys, pagal kurias įmonė šeimininkavo valstybinėje žemėje, o jos nebebus pratęsiamos. Praradus nekilnojamąjį turtą, Šiaulių oro uostui tektų atsisakyti didžiosios dalies savo veiklos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min