Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 24d. 11:27

Šiauliai spaudos veidrodyje: Geradarė iš Amerikos padėjo mergaitei patekti pas Hamburgo medikus

„Širdies operacija iš arti“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Operacija

Šiaulių spauda rašo apie mažą mergaitę, kuriai sužibo viltis gyventi – motina padovanojo jai dalį kepenų, o geradarė teisininkė iš Amerikos sumokėjo už operaciją. Taip pat užsimenama apie tolimųjų reisų vairuotojų bėdas ir autobusų stotelėse esančią reklamą.

„Šiaulių kraštas“ skelbia, kad praė­ju­sią sa­vai­tę į Ham­bur­gą (Vo­kie­ti­ja) iš Pakruo­jo ra­jo­no Vis­man­tų iš­vy­ko Ali­na Kir­ja­no­vie­nė su sa­vo sun­kiai ser­gan­čia duk­re­le. Vie­ne­rių me­tų ir tri­jų mė­ne­sių ma­žy­lei čia bus per­so­din­ta da­lis mamos ke­pe­nų.

Mer­gy­tei gy­vy­biš­kai svar­bi spe­cia­li mity­ba ir ke­lio­nė pas gar­siau­sius Europo­je transp­lan­to­lo­gus pa­siek­ta ge­ra­da­rės JAV lie­tu­vės dė­ka.

Praė­ju­sį tre­čia­die­nį Ali­na Kir­ja­no­vie­nė, ly­di­ma gi­mi­nai­čio, su la­ga­mi­nais ir duk­re­le ant ran­kų, iš Vis­man­tų kai­mo buvo išvež­ta į Ry­gos oro uos­tą.

Bu­vu­si marijampolie­tė, da­bar Ame­ri­ko­je gy­ve­nan­ti tei­si­nin­kė In­ga Kreu­ger ne tik su­si­sie­kė su transp­lan­to­lo­gais Vo­kie­ti­jo­je, bet ir pa­si­rū­pi­no lėk­tu­vo bilietais ma­mai, ją ly­din­čiam as­me­niui bei pa­vė­žė­ji­mu į oro uos­tą.

„Šiaulių naujienos“ skelbia, kad mieste yra maždaug 300 viešojo transporto stotelių. Ar daug viešojo transporto keleivių nutuokia, kad ne vieną stoginę parūpino ne miestas, o reklama.

Šiuo metu Prancūzijos kapitalo lauko reklamos bendrovė „JCDecaux“ prižiūri 56 jai priklausančias stotelių stogines. Jų priežiūra miestui nekainuoja. Į biudžetą nuo šių stoginių reklamos pelno įkrenta 4–5 proc. pajamų.

„Etaplius.lt“ skelbia, kad tolimųjų reisų vairuotojų atliekamas darbas ypatingas tuo, jog darbuotojai ilgą laiką būna kelionėje, todėl jiems yra numatomos įvairios garantijos.

Privaloma sumokėti ir už viršvalandžius, ir už prastovas.

Pabrėžtina, kad Lietuvos Respublikoje galiojantys norminiai teisės aktai nenumato galimybės darbo sutartyje sulygti dėl darbo užmokesčio „už nuvažiuotus kilometrus“, tą draudžia ir europinės teisės dokumentai.

Pasiųstam į komandiruotę darbuotojui turi būti mokamas darbo sutartyje sulygtas darbo užmokestis ir dienpinigiai už komandiruotėje išbūtą laiką pagal normas. Privaloma sumokėti ir už viršvalandžius, ir už prastovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min