Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai spaudos veidrodyje: Rudenį skaičiuojame paukščius ir medžius

Paukštis
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Paukštis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių spauda ketvirtadienį pasakoja apie atsisveikinimą su išskrendančiais paukščiais, pasisveikinimą su būsimu maniežu ir tai, kad nereikėtų emociškai prisirišti prie medžių, augančių šalia daugiabučių.

Dienraštis „Šiaulių kraštas“ rašo, kad Kurtuvėnuose sekmadienį gausus būrys žmonių ėjo prie vandens telkinių, mokėsi pažinti paukščius bei juos skaičiuoti, atsisveikinti. Savaitgalį tai darė visos Europos gamtos, paukščių mylėtojai. Visus norinčius lydėjo ornitologas Vidmantas Lopeta.

Brangių ir sentimentus keliančių augalų vieta nėra daugiabučio kieme, o tuo labiau po balkonu.

Tame pačiame dienraštyje taip pat aptariamas Šiaulių miesto strateginės tarybos svarstytas pasiūlymas dengtą futbolo maniežą prie Šiaulių arenos statyti kartu su 50 metrų plaukimo baseinu.

Dienraštis „Šiaulių naujienos“ į aikštę iškelia Centrinės miesto aikštės istoriją: „Centrinė miesto aikštė – tai miesto bambagyslė. Dažniausiai tai pirmoji turgavietė, apie kurią anuomet kūrėsi prekijų, amatininkų, smuklininkų ir kitų būsimo miesto piliečių pastatukai.“

Naujienų portalas „Etaplius.lt“ kartu su viena Gegužių gatvės gyventoja bando gelbėti širdžiai mielą po daugiabučio langais augantį šermukšnį. „Išgirdusi ryte pjūklų ūžesį pro balkono langą pamačiau, kad pjaunamas mano sodintas, dukrai skirtas šermukšnis, tad teko bėgti laukan, stabdyti darbininkus“, – sako gyventoja Audronė.

Šiaulių miesto savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Slabienė teigia, kad savivaldybė daugiabučių kiemuose darbuojasi tik gyventojams paprašius: „Vieniems gyventojams brangūs gražiai šalia namo augantys medžiai, kiti rūpinasi statinio ir savo pačių saugumu. Iš kitos pusės, brangių ir sentimentus keliančių augalų vieta nėra daugiabučio kieme, o tuo labiau po balkonu.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min