Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 31d. 10:06

Šiauliai spaudos veidrodyje: Pamiršti pažadai ir prie vartų pusiau perplėšta katė

Šiaulių tardymo izoliatoriaus koridorius
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių tardymo izoliatoriaus koridorius

Šiaulių spauda penktadienį primena gražius, tačiau pelėsiu apėjusius planus, pažadus ir svajones mieste įkurti modernų sporto kompleksą su baseinu ir už miesto iškeldinti tardymo izoliatorių. Taip pat prieš Mirusiųjų atminimo dieną – pasakojimas apie žiaurų gyvųjų elgesį.

„Šiaulių kraštas“ publikuoja straipsnį apie Šiau­lių tar­dy­mo izo­lia­to­riaus būk­lę. Primenama, kad ji nea­ti­tin­ka lais­vės atė­mi­mo įstai­goms tai­ko­mų Lie­tu­vos ir tarp­tau­ti­nių tei­sės ak­tų rei­ka­la­vi­mų. 

Pra­šo­ma skir­ti 2 mi­li­jo­nus eu­rų. Ir ta­da – sta­ty­bos jau šie­met.

Taip pat primenama, kad yra žadėta šalia Šiaulių statyti tardymo izoliatorių. Net sklypas tam yra paskirtas, pa­reng­tas de­ta­lu­sis pla­nas.

„Per tre­jus me­tus jo sta­ty­ba taip ir ne­pra­si­dė­jo. Su­sig­rieb­ta da­bar – pra­šo­ma skir­ti 2 mi­li­jo­nus eu­rų. Ir ta­da – sta­ty­bos jau šie­met“, – rašoma dienraštyje.

Pla­nuo­ja­ma, kad ar­ti­miau­siu me­tu bus pra­dė­tas sta­ty­ti nau­jas tar­dy­mo izo­lia­to­rius, į ku­rį bus per­kel­ti da­bar­ti­nia­me Šiau­lių tar­dy­mo izo­lia­to­riu­je lai­ko­mi as­me­nys, o da­bar­ti­nės pa­tal­pos yra re­mon­tuo­ja­mos nuo­lat – po 30 ka­me­rų per me­tus.

Kūnas buvo perpjautas per pusę. 

Dienraščio „Šiaulių naujienos“ redakcija buvo sukrėsta, kuomet pas juos atvyko moteris, teigianti, kad jos mylima katė buvo sadistiškai nužudyta.

Moters vyras rado katės kūną, demonstratyviai padėtą šalia namų vartų. Kūnas buvo perpjautas per pusę. Katė buvo dingusi šešias dienas.

Šeima baiminasi, kad tai gali būti kokio psichopato darbas. Moteris „Šiaulių naujienoms“ teigė: „Mūsų katytė iš namų niekur neidavo – tik į kiemą. Na, retsykiais ji užklysdavo pas kaimyną po jų medžiu pagulėti, bet tai tolimiausias taškas, į kurį per dešimt metų ji buvo nukeliavusi.“

Savaitraštis „Šiauliai plius“ primena kitą ore kybantį pažadą – Šiau­liuo­se įrengti mo­der­nų spor­to kompleksą.

Nė­ra są­ly­gų reg­bio, fut­bo­lo ar žo­lės rie­du­lio žai­dė­jams tre­ni­ruo­tis žie­mos se­zo­nu. 

Dar 2006-ai­siais miesto ta­ry­ba pa­tvir­ti­no 2007–2016 me­tų stra­te­gi­nį plėt­ros pla­ną, ku­ria­me nu­ma­ty­ta mies­te pa­sta­ty­ti ne tik fut­bo­lo, reg­bio ir žo­lės rie­du­lio ma­nie­žą, bet ir 50 m il­gio ba­sei­ną Dai­nų par­ke.

Po­li­ti­kų nuo­mo­nės iš­si­ski­ria dėl to, ar turėtų at­si­ras­ti ir 50 m il­gio ba­sei­nas. Dabar esan­tys du plau­ki­mo mo­kyk­los „Del­fi­nas“ ba­sei­nai vi­sų vai­kų su­tal­pin­ti nepa­jėgs.

Portalas rašo, kad mies­te ir ap­skri­ty­je nė­ra są­ly­gų reg­bio, fut­bo­lo ar žo­lės rie­du­lio žai­dė­jams tre­ni­ruo­tis žie­mos se­zo­nu. Vi­sos erd­vės, ku­rio­se vyks­ta už­siė­mi­mai, yra po at­vi­ru dan­gu­mi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min