Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai spaudos veidrodyje: Sudie „Skyway“ – labas „Avia Solutions Group“

Šiaulių oro uostas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių oro uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių spauda kupina pozityvių naujienų. Rašoma apie tai, kad moterys darbo rinkoje palengva kopia lyčių lygybės link. Taip pat Šiauliuose prasideda išmaniųjų šviesoforų era. Geros naujienos ir verslo sektoriuje – neseniai „Skyway“ skandalo sukrėstas miestas vėl neatsigina investuotojų. Šįkart – iš Vokietijos. Pastarieji sutinkami išskėstomis rankomis.

Dienraštis „Šiaulių naujienos“ rašo, kad vyrų ir moterų lygybė – tai viena iš pamatinių Europos Sąjungos vertybių. Tiesa, XXI amžiuje, skirtumai tarp lyčių tebeegzituoja, o ypač tai pastebima darbo rinkoje.

Šviesoforai nuo 22 val. vakaro iki 6 val. ryto funkcionuos režimu „Raudoną – visiems“.

Daugiau moterų negu vyrų dirba prastai apmokamuose sektoriuose. Moterų darbo užmokestis vis dar mažesnis, vadovų pareigas taip pat vis dar dažniau užima vyriškosios lyties atstovai. Tačiau progresas akivaizdus.

Portalas „Etaplius.lt“ praneša pažangias naujienas iš Šiaulių policijos – spalio 17 dieną Šiauliuose, rekonstruotoje Pramonės ir Išradėjų gatvių sankryžoje, eismą reguliuoti pradės išmanusis šviesoforas.

Naujai šioje sankryžoje įrengti šviesoforai nuo 22 val. vakaro iki 6 val. ryto funkcionuos režimu „Raudoną – visiems“. Šviesoforo valdiklis sureaguos, kai prie sankryžos privažiuos automobilis – jam užsidegs žalias šviesoforo signalas.

Kai automobilių nėra, valdiklis įjungs raudoną šviesoforo signalą visomis kryptimis ir bus pasirengęs uždegti žalią šviesą ta kryptimi, kuria priartės automobilis.

„Avia Solutions Group“ ieško vietos lėktuvų remonto verslui plėtoti. Investuotojui reikėtų dviejų angarų, 

Dienraštis „Šiaulių kraštas“ rašo apie nau­jus investicinius pa­siū­ly­mus Šiau­liams – kvar­ta­lo re­no­va­ci­ja ir lėk­tu­vų re­mon­tas.

Meras Justinas Sartauskas „Šiaulių kraštą“ informavo, jog aviacijos verslo įmonių grupė, bendrovė „Avia Solutions Group“ ieško vietos lėktuvų remonto verslui plėtoti. Investuotojui reikėtų dviejų angarų, vieno – lėktuvams dažyti, kito – remontuoti.

Taip pat informuojama, kad Šiauliai ir dar du šalies miestai – Birštonas ir Utena – turi galimybių su vokiečių parama atlikti bandomąją vieno kvartalo renovaciją.

Mero nuomone, reikėtų rinktis Kaštonų kvartalą. „Svarbu, kad bus remiama ne tik gyvenamųjų namų, bet ir viešųjų pastatų renovacija, todėl galėtume renovuoti ir Kultūros centrą“, – sakė J. Sartauskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min