Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai spaudos veidrodyje: versli dėstytojų šeima ir Kryžių kalno trauka

Kryžių kalnas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Kryžių kalnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių spauda akcentuoja amžinus skaudulius, kuriems vargu ar lemta kada užgyti. Visuomet bus beglobių gyvūnų. Naudos paieškos pagal pažintis ir giminystę taip pat vargu ar kada baigsis. Šiauliai, turistiniu požiūriu, kaip buvo taip ir liks miestu kažkur netoli Kryžių kalno.

Portalas „Etaplius.lt“ atskleidžia Šiaulių rajono Lingailių kaime įsiplieskusias aistras dėl gyvūnų prieglaudos. Gyvūnų kaimynystė nemiela šalia gyvenantiems kaimo žmonėms. Prieglaudai priešinasi ir Veterinarijos tarnyba.

Sako, šunys per garsiai loja. Pas mus vos keletas šunų, didžiąją dalį prieglaudos gyvūnų sudaro katės.

„Sako, šunys per garsiai loja. Pas mus vos keletas šunų, didžiąją dalį prieglaudos gyvūnų sudaro katės“, – portalui pasakoja gyvūnus prižiūrinti mergina.

Dienraštis „Šiaulių naujienos“ apžvelgia amžiną problemą – kaip teisingiau sakyti – Kryžių kalnas yra prie Šiaulių, ar atvirkščiai?

Dienraštyje rašoma: „Ko turistai atvyksta Šiaulių mieste ir rajone? Pirmiausia – Kryžių kalno, o visi kiti objektai jiems kažkodėl neatrodo patrauklūs Net Šiaulių moksleiviai, dalyvaujantys įvairiuose tarptautiniuose projektuose, gali kompetentingai pasakyti – turistus iš Vakarų Europos pirmiausia domina Lietuvos egzotika.“

Abu drau­ge vyko į ko­man­di­ruo­tes Mek­si­ko­je, Bul­ga­ri­jo­je, o ka­ted­ro­se net ko­pi­ja­vi­mui po­pie­riaus nė­ra.

„Šiaulių kraštas“ apnuogino Šiau­lių uni­ver­si­te­to Hu­ma­ni­ta­ri­nio fa­kul­te­to de­ka­no Bro­niaus Mas­ku­liū­no ir jo su­tuok­ti­nės pro­fe­so­rės Džiul­je­tos Mas­ku­liū­nie­nės keliones. 

Kelionės aprašytos toli gražu ne kelionių, o skandalų skyriuje. Jos papiktino šeimynos kolegas iš universiteto – abu drau­ge vyko į ko­man­di­ruo­tes Mek­si­ko­je, Bul­ga­ri­jo­je, o ka­ted­ro­se net ko­pi­ja­vi­mui po­pie­riaus nė­ra.

Dienraštyje rašoma, kad fa­kul­te­to bend­ruo­me­nę nu­ste­bi­no įvy­kis, kai B.Mas­ku­liū­nas, ku­rio vie­šai dek­la­ruo­ja­mi moks­li­niai in­te­re­sai yra ra­šo­mo­sios lie­tu­vių kal­bos is­to­ri­ja, lie­tu­vių se­nų­jų raš­tų kal­ba, ta­po vai­kų li­te­ra­tū­ros spe­cia­lis­tu.

Šios srities specialistė iš tiesų yra de­ka­no žmo­na pro­fe­so­rė Dž.Mas­ku­liū­nie­nė, tačiau komandiruotėje pranešimą apie tai kažkodėl skaitė ir jos vyras.

Mas­ku­liū­nų šei­mos ke­lio­nių pa­grįs­tu­mą ti­ria ir Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Aka­de­mi­nės eti­kos ir pro­ce­dū­rų kont­ro­lie­riaus tar­ny­ba.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min