Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliai jau ketvirtadienį pradeda rekordiškai pigų šildymo sezoną

„Šiaulių energijos“ kaminai
Alvydo Januševičiaus nuotr. / „Šiaulių energijos“ kaminai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiauliuose nuo spalio 16 dienos oficialiai pradedamas šildymo sezonas. Pirmiausia bus pradėtos šildyti įvairios įstaigos, o kitą dieną – daugiabučiai. Tiesa, kai kurie daugiabučiai, savo bendrijų sprendimu, šią datą gali šiek tiek atitolinti.

Penktadienis bus trečia para iš eilės, kai vidutinė temperatūra bus mažesnė nei 10 laipsnių. Tai ženklas, kad turi būti pradėtas šildymas.

Penktadienis bus trečia para iš eilės, kai vidutinė temperatūra bus mažesnė nei 10 laipsnių. 

Šiaulių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, pavaduojantis Administracijos direktorių, Romanas Kančauskas trečiadienį pasirašė įsakymą, skelbiantį 2014-2015 metų šildymo sezono pradžią.

Miesto ikimokyklinio ir specialaus ugdymo, Vaikų globos namų ir Sutrikusio vystymosi kūdikių namų biudžetinėse įstaigose šildymas bus įjungiamas nuo spalio 16 dienos, o kitiems šilumos vartotojams – nuo 17 dienos.

Jeigu šilumos vartotojai – daugiabučių namų butų savininkai – balsų dauguma nusprendžia vėliau pradėti savo namo šildymą, jie apie savo sprendimą turi pranešti šilumos tiekėjui ne vėliau kaip prieš dvi darbo dienas iki sprendimo įgyvendinimo.

Nuo spalio 1 dienos kilovatvalandės kaina smuko iki 17,01 cento. AB „Šiaulių energijos“ vadovas Česlovas Kasputis informavo, kad šilumos kaina gyventojams pinga daugiau kaip 23 procentais. 

Tai reiškia, jog šiauliečiai už šilumą mokės mažiau nei Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Panevėžio gyventojai. Galima priminti, kad iki šiol Šiauliai mokėjo brangiausiai iš didžiųjų miestų. Labai prie to prisidėjo „Šiaulių energijos“ įstaiegta termofikacinė elektrinė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min