Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 11d. 20:44

Šiaulietė prekybos centre pirktame banane rado siuvimo adatą

Šiaulietė banane rado adatą
Kadras iš LNK žinių / Šiaulietė banane rado adatą

Iš pažiūros visiškai nepavojingas vaisius gali būti pražūtingas – šiaulietė prekybos centre pirktame banane rado siuvimo adatą ir džiaugiasi atsipirkusi tik menku įdrėskimu ir kad nedavė šio banano savo vaikams, praneša LNK vakaro žinios.

„Pradėjau lupti banano žievę ir pajutau įbrėžimą rankoje, praskleidus banano žievę pamačiau, kad jame yra svetimkūnis – siuvimo adata. Adata tikrai nemaža.

Norisi informuoti žmones, kad tokia tikimybė yra. Kad vaisiuose galima rasti tokių neįtikėtinų dalykų ir kad jie būtų atsargesni, atidžiau apžiūrėtų valgomus vaisius ar daržoves“, – LNK žinioms sakė šiaulietė.

Moteris apie vaisiuje rastą adatą pranešė prekybos centrui bei Maisto ir veterinarijos tarnybai.

Prekybos centras bananus iš prekybos išėmė ir žada aiškintis, ar adata į bananą pateko prekybos salėje, ar atkeliavo iš svetur.

Adatą banane radusi moteris tikina abejojanti, ar šis svetimkūnis į vaisių galėjo patekti prekybos salėje, mat bananus ji rinkosi iš ką tik atidarytos dėžės.

Pasak specialistų, Lietuvoje tai pirmas toks atvejis, kuomet adata yra randame banane, anksčiau yra pasitaikę atvejų, kai tokie svetimkūniai rasti citrinoje.

Panašūs atvejai neseniai sukrėtė Australiją – iš šalies eksportuotose braškėse taip pat aptikta adatų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min