Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių ekonomikos forumas: šis miestas – sumažinta Lietuvos ūkio kopija

Ekonomikos forumas
Ekonomikos forumas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiauliuose, universiteto bibliotekos konferencijų salėje, pirmadienį prasidėjo ekonomikos forumas „Šiaulių regiono ekonominė plėtra: verslo skatinimo idėjoms – valstybės investicijos“. Šiauliai forumui, anot organizatorių, pasirinkti neatsitiktinai. Šis miestas – puikus sumažintas mūsų valstybės modelis. Forume viešintis ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius akcentavo, kad būtina pažadinti regionus.

Ekonomikos forume sveikinimo žodį tarė Šiaulių universiteto rektorius prof. Donatas Jurgaitis. Jis priminė, kad Šiaulių savivaldybė ir universitetas yra sukūrę septynias darbo grupes, kurios bando rasti kuo efektyvesnį miesto ekonomikos kelią.

Ministras pirmininkas A.Butkevičius akcentavo, jog būtina išsiaiškinti, kur ir kokiame regione reikalingi aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Tuomet bus aišku, kokių profesinių mokyklų ir universitetų Lietuvai reikia.

Premjeras priminė, kad privaloma dirbti ne tik valstybės viduje: „Turime dirbti su Kinija, Indija, Kazachstanu. Nekalbu jau apie ES šalis. Reikia stengtis, kad ES struktūrinė parama būtų įsisavinta. Ne taip, kad galėtume padėti tik pliusą. Turi būti įvertintas efektyvumas.“

Kalbos pabaigoje, aptariant regionų plėtrą, premjero lūpose makabriškai susipainiojo raidė, tačiau vyriausybės galva tuoj pat pasitaisė: „Turime pažagint regionus. Pažadint – kalbant ir diskutuojant. Aišku, mums reikia ir euro. Specialistai važinės po regionus ir aiškins apie jo naudą, o kartais ir žalą.“

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min