15min be reklamos
2022 01 04, 14:49 Atnaujinta 2022 01 04, 17:16

Šiauliuose įmonėje išsiliejus, kaip įtariama, tonai aliejaus, tarša sustabdyta

Antradienį Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Šaulių mieste iš KB „Žeimelio grūdai“ sojų aliejaus perpumpavimo ir laikymo stoties išsiliejo apie 1 toną, pirminiais duomenimis, sojų aliejaus. Taršos plitimas sustabdytas boninėmis užtvaromis.
Šiaulių įmonėje, kaip įtariama, išsiliejo tona aliejaus
Šiaulių įmonėje, kaip įtariama, išsiliejo tona aliejaus / Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Patikrinti informacijos ir išsiaiškinti aplinkybių aplinkosaugininkai skubiai nuvyko į įvykio vietą. Šiaulių AAI pareigūnai su Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistais lokalizavo taršą boninėmis užtvaromis ir kartu su įmonės KB „Žeimelio grūdai“ vadovu pradėjo koordinuoti taršos likvidavimo darbus.

Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai paėmė laboratorinius mėginius teršalams identifikuoti.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai informuoja, kad apie pastebėtus pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min