Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių meras Justinas Sartauskas vedė gerokai jaunesnę buvusią savo sekretorę Jurgą Dzidolikienę

Justinas Sartauskas ir Jurga Sartauskienė
Rolando Parafinavičiaus nuotr. / Justinas Sartauskas ir Jurga Sartauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Šiauliuose esančios Chaimo Frenkelio vilos restorane susituokė Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas ir Jurga Dzidolikienė, einanti Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos pavaduotojos pareigas. Jaunoji pasirinko mero pavardę.

Pastaraisiais metais meras viešoje aplinkoje vis dažniau buvo pastebimas su buvusia savo sekretore, o šiuo metu – Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos pavaduotoja.

Merui – greit 59-eri. Jo išrinktajai – pora dešimtmečių mažiau.

Merui – greit 59-eri. Jo išrinktajai – pora dešimtmečių mažiau. Meras turi penkis vaikus iš pirmos santuokos. Jaunoji turi sūnų. Abu sutuoktiniai oficialiai išsiskyrę.

Miesto galva gyvena prestižiniu vadinamame Kurtuvėnų miestelyje, už 25 kilometrų nuo Šiaulių, o jaunamartė – tarnybiniame bute.

Būtent dėl šio buto J.Sartauskas praėjusiais metais buvo kritikuojamas spaudoje – neva jo rūpesčiu šis butas teko buvusiai sekretorei.

Mero žmona savivaldybėje pradėjo dirbti prieš 14 metų J.Sartausko, tuomet administracijos direktoriaus, sekretore. Vėliau perėjo į Kultūros skyrių, o praėjusių metų vasarą tapo Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos pavaduotoja.

Meras po vestuvių pasiėmė savaitę atostogų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min