Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2015 01 06

Šiaulių pareigūnai kasmet gauna sveikinimų atviruką nuo laimingos mamos Ingridos Kreizienės

Šiau­lių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Pat­ru­lių rink­ti­nės 1-osios kuo­pos mo­bi­lio­jo bū­rio va­das Vy­tau­tas Lin­kus ir vy­res­nysis pa­tru­lis Da­ri­jus Ma­ly­še­vas kasmet sulaukia sveikinimų nuo 41-erių metų Ingridos Kreizienės ir jos dukrelės Eimantės. Būtent šie pareigūnai padėjo laimingai pasaulį išvysti jos ketvirtajam kūdikiui.
Pareigūnų vizitas Eimantės dešimties dienų proga
Pareigūnų vizitas Eimantės dešimties dienų proga

2013-ųjų balandžio 19-osios pavakary Šiau­lių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Pat­ru­lių rink­ti­nės 1-osios kuo­pos mo­bi­lio­jo bū­rio va­das Vy­tau­tas Lin­kus ir vy­res­ny­sis pa­tru­lis Da­ri­jus Ma­ly­še­vas išgirdo Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūno nurodymą vykti į Ginkūnus ir prie paukštyno pasitikti iš Pakruojo atvažiuojantį baltos spalvos automobilį.

Važiavimas Šiaulių gatvėmis piko valandomis grėsė transporto kamščiais. Tada moteris nutarė paprašyti policijos pagalbos.

Pareigūnai nežinojo, kokia atsakinga užduotis jiems teks, tačiau nebijojo – užgrūdinti. Pastaruoju metu abu dirbo mobiliajame būryje, kurio specifika – masinių riaušių bei teisėtvarkos pažeidimų, padarytų grupės asmenų, likvidavimas bei viešosios tvarkos atstatymas.

Jokios konfrontacijos tąkart nebuvo, tačiau pareigūnams įtampos užteko. Ginkūnuose jie pasitiko iš Pakruojo rajono į Respublikinės Šiaulių ligoninės Motinos ir vaiko  kliniką skubantį automobilį, kuriuo vyras vežė  jau gimdyti pradėjusią  žmoną.

Radviliškio rajono Baisogalos gyventoją gimdymas užklupo svečiuojantis Pakruojo rajone, Balsių kaime. Naujagimis į pasaulį pradėjo belstis savaite anksčiau, nei buvo planuota. Moteris pradėjo stipriai kraujuoti. Susisiekusi su medikais, ji išgirdo nurodymą nedelsiant skubėti į Šiaulius.

Kadangi gimdymas buvo jau prasidėjęs, brangi buvo kiekviena minutė. Važiavimas Šiaulių gatvėmis piko valandomis grėsė transporto kamščiais. Tada moteris nutarė paprašyti policijos pagalbos.

Mobiliojo būrio pareigūnai, sužinoję situaciją, saugiai palydėjo radviliškiečius iki Motinos ir vaiko  klinikos. Nuvežta į kliniką moteris buvo kritinės būklės, tačiau medikų tuoj pat sėkmingai operuota.

V.Linkus ir D.Malyševas su Eimante

V.Linkus ir D.Malyševas su Eimante

Pareigūnams, sužinojusiems apie sėkmingą stresinės situacijos pabaigą, buvo smalsu pamatyti, ką jie į šį pasaulį atlydėjo. Juo labiau kad  tokioje situacijoje pareigūnai atsidūrė pirmąkart per visą savo tarnybos laiką. 

Praėjus dešimčiai dienų po užduoties, jie abu, nešini rožių puokšte gimdyvei ir Lietuvos policijos simboliu – pliušiniu šuniuku Amsiumi – naujagimei, peržengė Baisogalos gyventojų buto slenkstį.

Prieš šiuos Naujuosius metus Šiaulių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą vėl pasiekė Ingridos Kreizienės elektroninis laiškas. Moteris Darijų Malyševą ir Vytautą Linkų sveikino su šventėmis ir linkėjo laimingų Naujųjų metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius