Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių savivaldybės ir „Mebos“ bendrovės šokis aplink tuščią kolumbariumą tęsiasi

Šiauliuose vėluoja kolumbariumo statyba
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiauliuose vėluoja kolumbariumo statyba
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių miesto kapinėse statomas kolumbariumas vėluoja kone keturis mėnesius. Konkursą jam statyti laimėjusiai bendrovei „Meba“ jau viešai buvo pagrasinta nutraukti sutartį. Savaitės pradžioje savivaldybė trenkė kumščiu į stalą, tačiau kitą dieną prabilo apie supratingumą.

„Bandome nenutraukti sutarties, nes tai būtų skausminga ne tik bendrovei, bet ir mums, visuomenei“, – tvirtino Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romanas Kančauskas.

Jis patvirtino, kad antradienį buvo susitikęs su bendrovės „Meba“ vadove, kuri pateikė vieną įtikinamą vėlavimo argumentą.

Menų inkubatoriuje bendrovė jau yra atlikusi darbų mažiausiai už 250 tūkstančių litų, tačiau pinigai dar nesumokėti.

Bendrovė šiuo metu vykdo ne vieną savivaldybės projektą. Be kolumbariumo, yra statomas Menų fabrikas ir baigiamas renovuoti Fotografijos muziejus. Pastarasis penktadienį turi būti atidarytas.

R.Kančauskas patvirtino, kad Menų inkubatoriuje bendrovė jau yra atlikusi darbų mažiausiai už 250 tūkstančių litų, tačiau pinigai dar nesumokėti.

„Bendrovė yra šiaulietiška – ten dirba mūsų žmonės. Finansinė situacija joje šiuo metu nėra labai gera. Pinigai už Menų inkubatorių nesumokėti, nes avansas nėra numatytas. Gal dėl to situacija bendrovėje dar labiau pablogėjusi. Manau, kad reikia stengtis išsaugoti ir bendrovę, ir projektus“, – komentavo direktoriaus pavaduotojas.

R.Kančauskas informavo, kad „Meba“ iki gruodžio pažadėjo įrengti bent dalį kolumbariumo – dvi sekcijas po 48 vietas urnoms. Kiekvienoje urnoje gali tilpti keturios tos pačios šeimos urnos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min