Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 1d. 12:15

Šiaulių tardymo izoliatoriui vadovaus Ramūnas Zutkis

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriumi paskirtas Ramūnas Zutkis. Jis pirmasis laisvės atėmimo įstaigos vadovas, į pareigas atrinktas surengus viešą konkursą.

R.Zutkis antradienį prisiekė teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui, teigiama ministerijos pranešime.

Iki šiol jis devynerius metus dirbo Šiaulių regiono pataisos inspekcijos direktoriumi, buvo atsakingas už nuteistųjų, kuriems skirtas lygtinis paleidimas ar išėjusiems į laisvę anksčiau nei paskirtas laisvės atėmimo terminas, integraciją į visuomenę.

Teisingumo ministro teigimu, iš naujojo vadovo tikimasi efektyvumo, saugumo, skaidrumo ir atsakomybės principais paremtos veiklos, orientuotos į veiksmingą nuteistųjų perauklėjimą.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriaus pareigoms eiti buvo paskelbtas viešas konkursas, po to kai buvęs jo vadovas Markas Tokarevas buvo perkeltas vadovauti Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriui-pataisos namams.

Anot Teisingumo ministerijos, tai pirmas viešas konkursas Kalėjimų sistemoje, kadangi iki šiol atrankose į laisvės atėmimo įstaigų direktorių pareigas galėjo pretenduoti tik šioje sistemoje dirbantys pareigūnai.

Konkurse dalyvavo penki kandidatai.

Šiuo metu vyksta konkursas į Laisvės atėmimo vietų ligoninės vadovo vietą, jam dokumentus kol kas pateikė vienas kandidatas. Eiti Kauno tardymo izoliatoriaus direktoriaus pareigas pareiškė norą du žmonės.

Į atsilaisvinusią Šiaulių regiono pataisos inspekcijos vadovo vietą artimiausiu metu taip pat bus skelbiamas viešas konkursas.

Temos: 1 Ramūnas Zutkis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min