Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių universitetas skelbia rektoriaus rinkimus

Šiaulių universitetas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Šiaulių universitetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujoji universiteto taryba, patvirtinusi Rektoriaus rinkimų tvarkos aprašo projektą, skelbia viešą konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Rinkimai organizuojami ir vykdomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymu ir Šiaulių universiteto statutu.

Pagal Rektoriaus rinkimų tvarkos aprašą, asmuo, pretenduojantis penkerius metus eiti rektoriaus pareigas, turi turėti mokslo laipsnį arba būti pripažintas menininkas, turėti pedagoginės ir vadybinės patirties.

Pretendentai nuo liepos 3 iki rugpjūčio 4 dienos privalo pateikti dokumentus.

Pretendentai nuo liepos 3 iki rugpjūčio 4 dienos privalo pateikti dokumentus, įrodančius suteiktą mokslo laipsnį ar pripažintą menininko statusą, pedagoginę ir vadybinę patirtį.

Taip pat savo gyvenimo aprašymą ir savo suformuluotą Šiaulių universiteto viziją ir veiklos bei vadovavimo gaires ne trumpesniam kaip penkerių metų laikotarpiui, kuriose pagrindžiama universiteto misija, universiteto vertybės, motyvacija rūpintis universiteto veiklos kokybe, žinios, patirtis ir gebėjimai, reikalingi eiti rektoriaus pareigas.

Vokai su pretendentų dokumentais bus atplėšti tarybos posėdžio metu rugpjūčio 8 d. Rugpjūčio 13 d. kandidatų sąrašą svarstys Šiaulių universiteto senatas, kuris teiks tarybai siūlymus dėl kandidatų tinkamumo eiti rektoriaus pareigas.

Iki šiol Šiaulių universitetui vadovavo laikinasis rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis. Planuojama naujus mokslo metus Šiaulių universitete pasitikti jau patvirtinus naują rektorių. Su viešo konkurso skelbimu, Šiaulių universiteto statutu, Rektoriaus rinkimų tvarkos aprašu ir kita dominančia informacija galima susipažinti Šiaulių universiteto tinklalapyje www.su.lt.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min