Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose baigtas ikiteisminis tyrimas dėl daugiabučių renovacijos

Renovuojamas pastatas
E. Jankausko nuotr. / Laikraštis „15 minučių“ / Renovuojamas pastatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai baigė vieną iš ikiteisminių tyrimų dėl korupcijos vykdant daugiabučių namų renovaciją.

Įtarimai dėl piktnaudžiavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (BK) 228 straipsnio 1 dalis) ir dokumentų klastojimo (BK 300 str. 1 d.) pareikšti Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros prie Aplinkos ministerijos Šiaulių padalinio vyresniajai specialistei B. J. ir konsultantei E. B. Be to, dėl padėjimo piktnaudžiauti (BK 24 str. 6 d., 228 str. 1 d.) šioje baudžiamojoje byloje įtariamas vienos bendrovės statybų vadovas.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad vykdant rangos darbų konkursus dėl keleto daugiabučių namų atnaujinimo buvo piktnaudžiaujama tarnyba, rengiamų konkursų sąlygose reikalavimai pateikiami taip, kad konkursą laimėtų iš anksto numatyta statybų bendrovė.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga 2011 m. kovo 31 d. perduotas Šiaulių miesto apylinkės teismui.

Primename, kad STT Šiaulių valdyboje taip pat yra atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl galimos korupcijos vykdant Šiaulių kolegijos pastato, Linkuvos pensionato, daugiabučių namų renovaciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min