TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose po pragaištingo gaisro geri žmonės padėjo padegėlių šeimai atsitiesti

20140130_000741
20140130_000741
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš porą savaičių Šiauliuose gaisras prarijo visą penkių asmenų šeimos turtą. Namas sudegė iki pamatų. Supleškėjo ir šalia namo stovėjęs automobilis. 15min.lt jau rašė, kad į pagalbą nukentėjusiai šeimai atskubėjo pažįstami ir visai nepažįstami žmonės. Per keletą dienų žmonių gerumas padėjo šeimai atsitiesti. Kol kas nieko netrūksta: turi stogą virš galvos ir reikiamų daiktų, drabužių.

Davė butą

Gaisras pačiame Šiaulių pakraštyje be nieko paliko penkis žmones: motiną, sūnų Justiną ir dukrą Marytę su šeima. Gaisro metu dukra su vyru Ernestu ir kūdikiu buvo išvykę, todėl liepsnų savo akimis nematė. Šiuo metu jauna šeima glaudžiasi Kelmės rajone, pas vyro tėvus. Tai jiems nėra patogiau, tačiau kitos išeities jauni tėvai nematė. Kūdikio tėvui teko mesti darbą Šiauliuose. Tikisi įsidarbinti tolimųjų reisų vairuotojų.

A.Gedmantas nesijaučia didvyriu: “Aš tų žmonių nepažinojau, tačiau mane įkvėpė kai kurių jiems padedančių žmonių gerumas.”

Mama ir vyresnėlis Justinas liko Šiauliuose. Kurį laiką priglaudė pažįstami, tačiau netrukus geraširdiškumą pademonstravo UAB „Šiaulių namu valda" ir jos vadovas Alfredas Gedmantas.

Bendrovė užleido nukentėjusiems tarnybinį butą su visa ten esančia buitine technika.

A.Gedmantas nesijaučia didvyriu: “Manau, kad niekas neliktų abejingas, jei tik turėtų kuo padėti. Gal kartais jautriau reaguojame, kai nelaimė ištinka artimus. Aš tų žmonių nepažinojau, tačiau mane įkvėpė kai kurių jiems padedančių žmonių gerumas.”

Vadovas teigia, kad būste šeimai leido gyventi neribotą laiką be jokio nuomos mokesčio – tereikia sumokėti komunalinius patarnavimus: “Linkiu jiems kuo greičiau atsitiesti po ištikusios bėdos Sergėk Dieve nuo tokių nelaimių. Galėtų ir politikai nepalikti tokių žmonių bėdoje.”

Žmonės padėjo daiktais ir drabužiais

Šiaulietė Aušra Laurinkienė, viena iš daugelio žmonių, kurie padėjo nukentėjusiems nuo liepsnų. Moteris teigia, kad nuo pat pirmos dienos, kai buvo paskelbta informacija apie reikalingą pagalbą, draugai, pažįstami, ir visai nematyti žmonės skambino, klausė kas kuo gali padėti. A.Laurinkienė buvo viena iš pagalbos koordinatorių.

Dabar mums jau visko užtenka. Laikinai turime, kur gyventi. Negalėčiau suskaičiuoti, kiek žmonių suteikė pagalbą, tačiau visiems esu labai dėkingas.

“Kas padovanojo televizorių, kas automatinę skalbimo mašiną. Privežė daug rūbelių ir žaislų vaikui. Mažylis turės ir kur miegoti – padovanota lovytė. Nuolat palaikomi ryšiai su šeima – vis atnaujinama informacija ko dar trūksta. Ginekologė Gražina Bogdanskienė taip pat neliko abejinga. Internete perskaičiusi apie nelaimę, pasisiūlė padovanoti naujų kėdžių, kurių šeimai kaip tik labai reikėjo“, - pasakojo A.Laurinkienė.

Justinas jaučiasi dėkingas už visą savo šeimą: “Dabar mums jau visko užtenka. Laikinai turime, kur gyventi. Negalėčiau suskaičiuoti, kiek žmonių suteikė pagalbą, tačiau visiems esu labai dėkingas. Žmonės dovanojo visko – indų, baldų, drabužių. Žinau, kad yra žmonių, kurie padėjo ir pinigais, tačiau dar neturėjau jokios galimybės to patikrinti. Per gaisrą netekau visų dokumentų.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pagalba

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min