Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose susipyko piketuotojai

Šaltinis: 15min
0
A A

Piketas esą prieš blogą prokuratūros ir teismų darbą Šiauliuose įgavo gana keistų posūkių.

Prie savivaldybės piketuoti susirinkusios dviejų judėjimų grupės ne juokais susipyko ir pradėjo piketuotojus skirstyti į savus ir svetimus bei rikiuoti juos skirtinguose aikštės kampuose, praneša Šiaulių apskrities televizija.

Jonas Mileris, atstovaujantis Jungtiniam demokratiniam judėjimui, piktinosi, kad skandalingasis Mindaugas Murza su bendraminčiais irgi atėjo į piketą. J.Mileris kaltino M.Murzą, kad šis prilimpa „lyg vantlapis prie vienos vietos“, kad šliejasi prie piketus organizuojančio judėjimo. J.Mileris, pagarsėjęs skandalingomis kalbomis neva už teisybę, nė girdėti nenorėjo, kad už tą pačią teisybę kartu kovos ir M.Murza, ir piketuotojus tuoj pat suskirstęs į savus bei svetimus varinėjo po aikštę, kad nestovėtų kartu.

Čia pat savo idėjiniam judėjimui atstovaujantis M.Murza šaipėsi iš J.Milerio pykčio ir nė nemanė trauktis iš aikštės: fotografavo „savus“ ir „,svetimus“ piketuotojus, aiškino, kad nėra čia dėl ko pyktis, tačiau prie J.Milerio atstovaujamo judėjimo piketuotojų nesiartino.

Nesankcionuotą piketą organizavusios šiauliečių grupės teigė, kad piktinasi blogu prokuratūros darbu, tačiau piketuotojai stovėjo su plakatais, reikalaujančiais atleisti kai kuriuos savivaldybės tarnautojus: esą nepakenks dar kartą priminti, kad neva blogai dirba ne vien prokuratūra.

Piketuotojus saugojo policijos pareigūnai. Apsieita be didesnių incidentų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min