Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose trūkusi šiluminė trasa išsiveržė virš daugiaaukščių namų stogų briliantiniu fontanu

Įvykio vietoje
Skaitytojo nufilmuota medžiaga / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo pirmadienio Šiauliuose vykdomi šilumos tinklų hidrauliniai bandymai, todėl didžioji dalis miesto gyventojų turi apsieiti be šilto vandens. Maža to, padidintas slėgis pramušė vamzdyną ir ištryško didžiuliu žaliu fontanu.

AB „Šiaulių energija“, tradiciškai vykdydama kasmetinius hidraulinius bandymus, palieka gyventojus be karšto vandens. Tuo metu vamzdynuose didinamas slėgis.

Pirmąją bandymų dieną šiluminė trasa trūko Trakų gatvėje ir išsiveržė didžiuliu žaliu fontanu.

Pirmąją bandymų dieną šiluminė trasa trūko Trakų gatvėje ir išsiveržė didžiuliu žaliu fontanu. Srovė šovė gerokai virš penkiaaukščių namų.

„Šiaulių energijos“ atstovas spaudai Justinas Visockas patikslino, kad pastebėta ir daugiau gedimų sistemoje. Šiuo metu gedimai šalinami.

Taip pat paaiškino ir keistą fontano spalvą. Vanduo bandymų metu būna nudažomas specialiu nekenksmingu pigmentu. Taip specialistai greičiau pamato, kurioje vietoje yra gedimas. Dėl spalvos būna aišku, kad gedimas tikrai yra ne kur kitur, o šilumos tinklų vamzdyne.

VIDEO: Avarija termofikacinio vandens trasoje. Šiauliai, Trakų g. 2014 m. gegužės 12 d.
Be karšto vandens Šiauliuose šią savaitę gyvena per 36 tūkst. šiauliečių. Pietinės katilinės bandymus numatoma baigti iki gegužės 18 dienos.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min