Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Sidabrinės linijos“ savanoriai gelbsti žmones nuo vienišumo

Vieniša moteris
Vida Press nuotr. / Vieniša moteris
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Du mėnesius Lietuvoje veikia bendravimo telefonu paslauga „Sidabrinė linija“. Ji suteikia galimybę vienišiems senyvo amžiaus žmonėms, kurie neturi su kuo pasidalyti ne tik mintimis apie buitį, bet ir peties išsiverkti sunkiomis akimirkomis, susirasti pašnekovą – savanorį, kuris reguliariai paskambintų ir juos išklausytų.

Tiesa, kaip teigia „Sidabrinės linijos“ įkūrėjas Marius Čiuželis, šia paslauga gali pasinaudoti ir ne tik senyvo amžiaus žmonės.

„Galėtų paskambinti ir tas žmogus, kuris jaučiasi vienišas. Galbūt mūsų pirminis tikslas yra senyvo amžiaus žmonės, bet jokiu būdu neketiname riboti kitokio amžiaus žmonių, vienišų žmonių, kuriems reikia gyvo bendravimo, reikia šilto žmogaus balso. Šia paslauga tikrai gali naudotis paslauga bet kas“, – teigia M. Čiuželis.

Kiekvienas savanoris gali globoti vieną ar daugiau senolių, kurie sugrupuojami pagal pomėgius, interesus, veiklas.

Pasak „Sidabrinės linijos“ įkūrėjos Kristinos Čiuželienės, žmonės dažnai skambina ne tik tada, kad jaučiasi vieniši, bet ir ieškodami draugo ar kokybiško pokalbio. Norintys pabendrauti gali skambinti ir registruotis patys telefonu 868721551, taip pat galima registruoti savo draugus ar artimuosius.

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://www.lrt.lt/mediateka/irasas/103054?embed

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min