Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 29d. 16:37

Šilainių mikrorajonui – kairės pusės eismas ir kepurės daugiabučiams (nuotraukos)

akmeninis veidas_bendas
Architektai siūlė pačias įvairiausias idėjas.

Birželio 19–20 dienomis Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje vyko architektų kūrybinės dirbtuvės „Šilainiai reBORN“.

Dešimt komandų siūlė įvairiausias Šilainių mikrorajono atgaivinimo idėjas: architektūrinius, socialinius ar tiesiog šmaikščius sprendimus Šilainių mikrorajonui atgaivinti: užmauti žaismingas kepures niūriems betoniniams pastatams, įvesti kairės pusės eismą, tuo būdu sumažinti emigraciją į Angliją, vietoj parkingų projektavo parkus ir didelius apželdintus balkonus, kuriuose vyktų kaimynų bendravimas ir stebimos „Žalgirio“ rungtynės.

Kūrybines dirbtuves organizavę „Architektūros parko‘‘ nariai Laurynas, Andrius, Agnė ir Vaidas teigė, kad šis renginys ne tik gvildeno miegamųjų rajonų problematiką, bet ir skatino architektų kūrybiškumą, suteikta savirealizacijos erdvė, kuri ypač reikalinga jauniesiems kolegoms.

„Durys buvo atviros visiems, džiaugiamės sulaukę 10 šaunių darbų, kurių kiekvienas yra savaip įdomus, rodantis individualų autoriaus požiūrį bei išsiskiriantis savomis  idėjomis. Norėdami motyvuoti dalyvius ir kartu pasidžiaugti workshop'o rezultatais skyrėme jiems padėkas ir apdovanojimus „už kažką“, tai yra už tai kas jų darbuose buvo originaliausia ir labiausiai intrigavo“ – tikino organizatoriai.

Darbus vertino, kritikavo ir nominacijas rinko vertinimo komisija, kurią sudarė architektai Audrys Karalius, Darius Čiuta, Loreta Janušaitienė ir Kęstutis Zaleckis. Rimta komisija nestokojo šmaikštumo ir skyrė kandžius apdovanojimus.

Darbus galima rasti „Architektūros parko“ internetiniame puslapyje ir Facebook socialiniame tinkle.

 

Temos: 1 Šilainiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min