Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 26d. 20:07

Šilalės mero atostogas apkartino patarėjo akibrokštas: Vytautas Jucius į darbą atėjo išgėręs

Vytautas Jucius įpūtė pusę promilės
15min koliažas / Vytautas Jucius įpūtė pusę promilės

Pirmadienį į postą po atostogų vėl grįžtančio Šilalės rajono savivaldybės mero Algirdo Meiženio, be kitų prisikaupusių darbų, laukia viena neplanuota ir ne itin maloni misija. Merui teks bausti savąjį patarėją, kurį policija, po anonimo skambučio, darbo metu pričiupo neblaivų. Nors promilių rodmuo nebuvo drastiškas, o V.Jucius dėl alkoholio problemų anksčiau niekuomet nekeldavo, A.Meiženis žada principingą vertinimą: „Nepalaikiau ir nepalaikysiu!“

2020-07-20 apie 13.06 val. policijoje buvo gautas anoniminis pranešimas, kad vienas savivaldybės darbuotojas tikriausiai yra neblaivus, nes nuo jo sklinda alkoholio kvapas.

Kaip 15min sužinojo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyryje, nuvykę pareigūnai nustatė, kad anonimo nurodytas vyriškis, gimęs 1963 metais, iš tiesų yra neblaivus. Alkoholio matuokliu jam nustatytas vidutinis girtumas laipsnis (įpūtė 0,50 promilės).

Paaiškėjo, kad šis išgėręs darbuotojas – Vytautas Jucius, einantis Šilalės rajono mero Algirdo Meiženio patarėjo pareigas.

Sutikau giminaitį, ir pietų metu išgėrėm alaus...

Tauragės apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė 15min teigė, kad policijos pareigūnai nedelsdami informavo telefonu bei raštu poilsiaujantį savivaldybės merą, kuris po atostogų priims sprendimą dėl atsakomybės savajam patarėjui.

Analogišką informaciją naujienų portalui asmeniškai pateikė ir meras A.Meiženis.

„Žinau, informaciją turiu. Pirmadienį, atėjęs į darbą, bandysiu spręsti iš esmės tą klausimą. Aš šiuo klausimu priimsiu sprendimą“, – planavo 15min pašnekovas. Meras suskubo pridurti: „Niekada tokių poelgių nepalaikiau ir nepalaikysiu, vertinu neigiamai, aš vienareikšmiškai prieš.“

Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr./Algirdas Meiženis
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr./Algirdas Meiženis

A.Meiženis prasitarė, kad būtent V.Juciaus akibrokštas dėl alkoholio jam pačiam tapo didele ir nemalonia staigmena. Mat anksčiau šis kolega tokio pobūdžio problemų neturėjo ir niekam rūpesčių dėl neatsakingo vartojimo nekėlė.

„Aš nebūčiau patikėjęs, kad šis mano patarėjas galėtų taip pasielgti, jei nebūtų oficialiai konstatuotos faktinės aplinkybės. Tikrai didelę nuostabą man sukėlė šis atvejis“, – prisipažino partijos „Tvarka ir teisingumas“ per Savivaldybių tarybų rinkimus iškeltas politikas.

Nebūčiau patikėjęs, kad šis mano patarėjas galėtų taip pasielgti.

Pats patarėjas V.Jucius nesikrato atsakomybės už poelgį – atgailauja ir nuolankiai laukia jam gresiančių sankcijų.

„Sutikau giminaitį, ir pietų metu išgėrėm alaus“, – apie nelemtą pirmadienio popietę, kuomet po pertraukos į savivaldybę parėjo su kvapu, papasakojo pats V.Jucius. Jis minėjo, kad tikrintojai jį užklupo iškart – vos parėjus po pietų į darbo vietą. Panašu, itin operatyvus patikrinimas tapo svarbia aplinkybe – jei praeitų kažkiek laiko, pusė promilės iš vyriškio organizmo spėtų išgaruoti.

Tačiau jokių sąmokslo teorijų apie tai, kad galbūt turi priešų, tik ir laukusių progos jam pakenkti, V.Jucius neplėtoja.

Jo žodžiais tariant, apie tokius dalykus jis neturi tokių įrodymų, todėl ir nieko negali teigti.

Rinkimuose V.Jucius taip pat dalyvavo kaip partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas, tačiau į Šilalės rajono Tarybą nebuvo išrinktas.

Po nesėkmės rinkimuose mero patarėju įsidarbinęs vyras teigė suprantantis, kad dabar jo laukia nuobauda: „Viršininkas spręs.“

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

05:54
01:42
00:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min