Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 16d. 13:26

Šildymo sezonas Kaune prasidės šeštadienį

Šildymas
Kauno raj. savivaldybės nuotr. / Šildymas

Nuo pirmadienio Kaune pradėtos šildyti ikimokyklinio mokymo įstaigų ir ligoninių patalpos. Oficialus šildymo sezonas visame mieste prasidės šį šeštadienį, spalio 20 d.

„Kol kas sinoptikai prognozuoja rudeniškai šiltus orus, tad šią savaitę šildymo sezono dar nepradėsime. Žmonės supranta, kad šildymo kainos bus didelės, per šį laiką esame gavę tik pavienių gyventojų prašymų pradėti šildyti. Gyventojai taip pat įsisavino kaimyninio bendruomeniškumo svarbą ir tai, kad reikia drauge su kaimynais spręsti šiuos klausimus. Žinoma, jau greitai gali spustelėti šaltukas, todėl rekomendavome Administracijos direktoriui išleisti įsakymą savaitės pabaigoje pradėti šildymo sezoną“, - teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

„Šiemet dėl šilto rudens ir atsižvelgdami į gyventojų prašymus šildyti pradėsime šiek tiek vėliau nei pernai. Oficialų šildymo sezoną visame mieste pradėsime nuo spalio 20 d.“, - tvirtino Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktorius Dainius Ratkelis.

Gyvenamųjų namų šilumos vartotojai šildymo sezoną gali pradėti anksčiau laiko tai suderinę su savo šilumos tiekėju. Tiesa, anksčiau pradėjusiems šildytis už laikotarpį iki oficialios šildymo sezono pradžios kompensacijos skaičiuojamos nebus. Praėjusiais metais šildymo sezonas prasidėjo spalio 14 d.

Virš 90 proc. Kaunui reikalingos šilumos pagamina Kauno termofikacijos elektrinė, iš kurios šilumą perka ir ją miestiečiams tiekia savivaldybės valdoma bendrovė „Kauno energija“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min