Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 10d. 08:05

Šilti jausmai tarp Seimo sienų?

Vincas Babilius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vincas Babilius

Be Tautos prisikėlimo partijos (TPP) garsiausios šeimos, Arūno ir Ingos Valinskų, Seime, kaip neoficialiai teigiama, pluša dar viena šios politinės jėgos atstovų pora. Šiltus jausmus vienas kitam puoselėjantys Arūnė Stirblytė ir Vincas Babilius tai slepia ne tik nuo žurnalistų, bet ir nuo frakcijos kolegų.

Seime jau kurį laiką šnabždamasi, kad du parlamento naujokus „prisikėliečius“ – 42 metų V.Babilių ir 40-ies A.Stirblytę – sieja ne vien kolegiški santykiai. Šie tautos išrinktieji buvo ne kartą pastebėti meiliai besišnekučiuojantys Seimo koridoriuose. Tačiau teigiama, jog pora esą nusprendė niekam neprasitarti apie savo jausmus.

Abu tyli

Išgirdęs klausimą apie antrąją pusę, iš bendrovės „Valinsko tvenkiniai“ į Seimo nario kėdę šovęs V.Babilius sumišo. Inžinieriaus išsilavinimą turintis parlamentaras tvirtino, kad kolegė A.Stirblytė jam tėra draugė. V.Babilius prašė pasakyti, iš kur LŽ gavo žinių apie jųdviejų artimus santykius. „Na va, man nieko nesakote, slapukaujate, o norite, kad jums atviraučiau“, – pareiškė nevedęs Seimo narys.

V.Babilius pridūrė nenorintis kalbėti apie asmeninį gyvenimą.

„Prisikėlietė“ A.Stirblytė į LŽ skambučius neatsakė. Anksčiau žurnalistų kalbinta tautos išrinktoji kategoriškai atsisakė kalbėti apie savo širdies draugą. Patekusi į Seimą politikė tvirtino kuo ilgiau tempsianti laiką dėl asmeninio gyvenimo aplinkybių paviešinimo.

„Jei dabar kalbėčiau apie draugą, tikriausiai turėčiau daug problemų. Žurnalistai norės pasikapstyti giliau, o tada gali būti nemalonių straipsnių apie tai. Paskui, kiek vėliau, tegul aiškinasi. Vis tiek išsiaiškins“, – spaudai yra teigusi netekėjusi parlamentarė, baigusi Vilniaus dailės akademiją ir įgijusi tekstilininkės specialybę.

Kolegos nieko nežino

Tarp kolegų įsiplieskusi draugystė – naujiena net TPP frakcijos nariams. „Jie pora?“ – neslėpė nuostabos LŽ kalbintas Seimo narys „prisikėlietis“ Ligitas Kernagis.

Pasak jo, paprastai plika akimi nematyti, ar kartu dirbančius žmones sieja artimas ryšys. „Kiekvienas Seimo narys dirba savo darbą, poros niekam neužkliūva. Jei net frakcijos kolegos negali pasakyti, kad jie (V.Babilius ir A.Stirblytė) pora, akivaizdu, jog to nematyti“, – kalbėjo L.Kernagis.

Apie parlamentarų draugystę nežinojo ir Seimo narė Asta Baukutė. Ji patikino nesidominti frakcijos kolegų asmeniniais santykiais.

Išskyrė rinkėjai

Šios kadencijos Seime dirba dvi sutuoktinių poros – parlamento vadovo A.Valinsko ir I.Valinskienės bei Seimo narių Rūtos Rutkelytės ir Kęstučio Glavecko. Pastarieji susituokė dirbdami 1996-2000 metų kadencijos parlamente.

Vietos Seime siekė ir daugiau sutuoktinių. Į TPP sąrašą buvo įrašytas parlamentarės A.Baukutės vyras Kęstutis Ruplevičius, tačiau jam nenusišypsojo laimė per rinkimus. Nedaug trūko, kad į Seimą būtų patekusi Liberalų ir centro sąjungos lyderio parlamentaro Artūro Zuoko žmona Agnė.

Į TPP kandidatų sąrašą buvo įtraukta televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir jos vyras Dainius Budrys. Sutuoktiniai abu pateko į Seimą, tačiau D.Tamošiūnaitė-Budrė nusprendė atsisakyti tautos išrinktosios mandato.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min