2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 10

Šilti jausmai tarp Seimo sienų?

Be Tautos prisikėlimo partijos (TPP) garsiausios šeimos, Arūno ir Ingos Valinskų, Seime, kaip neoficialiai teigiama, pluša dar viena šios politinės jėgos atstovų pora. Šiltus jausmus vienas kitam puoselėjantys Arūnė Stirblytė ir Vincas Babilius tai slepia ne tik nuo žurnalistų, bet ir nuo frakcijos kolegų.
Vincas Babilius
Vincas Babilius / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Seime jau kurį laiką šnabždamasi, kad du parlamento naujokus „prisikėliečius“ – 42 metų V.Babilių ir 40-ies A.Stirblytę – sieja ne vien kolegiški santykiai. Šie tautos išrinktieji buvo ne kartą pastebėti meiliai besišnekučiuojantys Seimo koridoriuose. Tačiau teigiama, jog pora esą nusprendė niekam neprasitarti apie savo jausmus.

Abu tyli

Išgirdęs klausimą apie antrąją pusę, iš bendrovės „Valinsko tvenkiniai“ į Seimo nario kėdę šovęs V.Babilius sumišo. Inžinieriaus išsilavinimą turintis parlamentaras tvirtino, kad kolegė A.Stirblytė jam tėra draugė. V.Babilius prašė pasakyti, iš kur LŽ gavo žinių apie jųdviejų artimus santykius. „Na va, man nieko nesakote, slapukaujate, o norite, kad jums atviraučiau“, – pareiškė nevedęs Seimo narys.

V.Babilius pridūrė nenorintis kalbėti apie asmeninį gyvenimą.

„Prisikėlietė“ A.Stirblytė į LŽ skambučius neatsakė. Anksčiau žurnalistų kalbinta tautos išrinktoji kategoriškai atsisakė kalbėti apie savo širdies draugą. Patekusi į Seimą politikė tvirtino kuo ilgiau tempsianti laiką dėl asmeninio gyvenimo aplinkybių paviešinimo.

„Jei dabar kalbėčiau apie draugą, tikriausiai turėčiau daug problemų. Žurnalistai norės pasikapstyti giliau, o tada gali būti nemalonių straipsnių apie tai. Paskui, kiek vėliau, tegul aiškinasi. Vis tiek išsiaiškins“, – spaudai yra teigusi netekėjusi parlamentarė, baigusi Vilniaus dailės akademiją ir įgijusi tekstilininkės specialybę.

Kolegos nieko nežino

Tarp kolegų įsiplieskusi draugystė – naujiena net TPP frakcijos nariams. „Jie pora?“ – neslėpė nuostabos LŽ kalbintas Seimo narys „prisikėlietis“ Ligitas Kernagis.

Pasak jo, paprastai plika akimi nematyti, ar kartu dirbančius žmones sieja artimas ryšys. „Kiekvienas Seimo narys dirba savo darbą, poros niekam neužkliūva. Jei net frakcijos kolegos negali pasakyti, kad jie (V.Babilius ir A.Stirblytė) pora, akivaizdu, jog to nematyti“, – kalbėjo L.Kernagis.

Apie parlamentarų draugystę nežinojo ir Seimo narė Asta Baukutė. Ji patikino nesidominti frakcijos kolegų asmeniniais santykiais.

Išskyrė rinkėjai

Šios kadencijos Seime dirba dvi sutuoktinių poros – parlamento vadovo A.Valinsko ir I.Valinskienės bei Seimo narių Rūtos Rutkelytės ir Kęstučio Glavecko. Pastarieji susituokė dirbdami 1996-2000 metų kadencijos parlamente.

Vietos Seime siekė ir daugiau sutuoktinių. Į TPP sąrašą buvo įrašytas parlamentarės A.Baukutės vyras Kęstutis Ruplevičius, tačiau jam nenusišypsojo laimė per rinkimus. Nedaug trūko, kad į Seimą būtų patekusi Liberalų ir centro sąjungos lyderio parlamentaro Artūro Zuoko žmona Agnė.

Į TPP kandidatų sąrašą buvo įtraukta televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir jos vyras Dainius Budrys. Sutuoktiniai abu pateko į Seimą, tačiau D.Tamošiūnaitė-Budrė nusprendė atsisakyti tautos išrinktosios mandato.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min