Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 11d. 12:43 , atnaujinta: 2012 sausio 11d. 13:02

Šilumos kainomis pasipiktinę pensininkai apstumdė Artūro Zuoko rėmėjus

Piketo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Piketo akimirka

Prie Vilniaus miesto savivaldybės trečiadienį protestavo šilumos kainomis ir savivaldybės veiksmais pasipiktinę daugiausia vyresnio amžiaus gyventojai. Proteste apsilankė ir keli jauni mero Artūro Zuoko rėmėjai. Juos vyresnieji sutiko ne itin svetingai.

Prie savivaldybės mitingavę šilumos kainomis nepatenkinti Lietuvos gyventojai daugiausia kaltino savivaldybę – dėl miesto valdžios veiksmų esą šilumos kaina sostinėje ir yra neįtikėtinai didelė.

„Noriu pasisakyti prieš Lietuvos ir Vilniaus gyventojų engimą. Pažadai buvo pono Zuoko, gerbiamo žmogaus. Jis žadėjo šilumos kainas sumažinti, bet apgavo žmones. (...) Negražu būtų sakyti, kad visi melagiai, žulikai. Bet tikrai nenuoširdūs Lietuvos piliečiai“, – 15min.lt sakė mitingo dalyvis, Lietuvos jungtinio demokratinio judėjimo konfederacijos prezidentas Juozas Žilinskas.

Mitingo dalyviai išdėstė 10 reikalavimų prašydami išsiaiškinti, kas kaltas dėl sostinėje augusių sąskaitų už šildymą ir pan.

Į mitingą atklydo ir keli mero Artūro Zuoko rėmėjai. Anot jų, paskutines kelnes jiems numovė premjeras Andrius Kubilius ir energetikos ministras Arvydas Sekmokas, o Vilniaus miesto meras dėl didelių šildymo sąskaitų niekuo dėtas.

„Mes atėjome palaikyti mero, nes manau, kad konservatoriai žaidžia prieš rinkimus, žaidžia su pensininkais, kurie palaiko nuo senų laikų konservatorius. Juk visuose miestuose tas pats vyksta, kainos svyruoja. Reikia gilintis, o ne tikėti tuo, ką pasako Kubilius“, – 15min.lt sakė Akvilė, kurios nepapiktino sąskaitos už šildymą.

Keli Akvilės bendraamžiai ir bendraminčiai vyresniųjų buvo apstumdyti, iš jų rankų išplėšti plakatai, jiems liepta nešdintis. Tik mitingą prižiūrėjusi policija neleido pensininkams šalin nuvyti A.Zuoko rėmėjų.

„Eikit prie savo kompanijos, eikit ten, kur jums už tai sumokėjo pinigus“, - tokiais žodžiais jaunuolius šalin vijo pensininkė.

Tarp mitingo dalyvių įsisuko ir keli Seimo nariai – konservatoriai Mantas Adomėnas ir Vilija Aleknaitė-Abramikienė.

Mitingą organizavo savivaldybės tarybos narys konservatorius Vidas Urbonavičius.

Skelbs nepageidaujamus asmenis

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Piketo akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Juozas Žilinskas

J.Žilinskas teigia, kad prieš šių metų Seimo rinkimus Jungtinio demokratinio judėjimo konfederacija ir kitos organizacijos paskelbs nepageidaujamų žmonių sąrašą ir taip ragins Lietuvos žmones už juos nebalsuoti.

Keli kandidatai į sąrašo pirmąsias vietas – meras Artūras Zuokas, buvęs premjeras Gediminas Kirkilas. Konfederacijos rūstybę jau esą užsitraukė apie 15 politikos veikėjų.

„Sudarysim nepageidautinų žmonių sąrašą ir paskelbsime per visus televizijos kanalus, per radiją, kad žmonės žinotų, su kuo reikalą turi, kad jų daugiau neliktų“, – kalbėjo J.Žilinskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min