Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 05, 22:56 Atnaujinta 2021 12 06, 10:43

Šilutės ligoninėje pro antro aukšto langą iššokęs medikas COVID-19 skyriuje dirbo pirmą dieną

Šilutės ligoninės COVID-19 skyriuje užfiksuotas netikėtas incidentas. Skyriuje dirbęs medikas staiga pradėjo švaistytis švirkštu, o po to iššoko pro antrame aukšte esantį langą. Ligoninės atstovai teigia, kad medikas čia dirbo pirmą dieną.
Šilutės ligoninė
Šilutės ligoninė / Šilutės ligoninės nuotr.

„Šilokarčemos“ šaltinis pasakojo, kad skyriuje medikas staiga pradėjo švaistytis švirkštu ir vėliau jis tiesiog iššoko pro antrame aukšte esantį langą. Vyras susižalojo – susilaužė koją.

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas patvirtino apie įvykį. Pasak jo, prieš keletą savaičių gydytoją ištiko ūmi psichozė. Jis buvo išvežtas į psichiatrinę ligoninę. Po to medikas išvyko gydytis kojos į Kaune esančią ligoninę.

„Incidentas greitai suvaldytas. Niekas nenukentėjo. Visos kitos aplinkybės aiškinamos“, – teigė vyriausiasis gydytojas Algis Starkus.

Šilutės ligoninės administracija 15min patikslino, kad incidentas kilo lapkričio 16-ąją. Tai buvo pirmoji šio gydytojo darbo diena Šilutės ligoninėje.

Tai buvo gydytojas anesteziologas, įdarbintas COVID-19 skyriuje. „Mūsų žiniomis, jis taip pat dirbo ir kitose Lietuvos gydymo įstaigose. Po šio incidento, t. y. gydytojui iššokus per langą, iškart buvo iškviesta policija. Medikui suteikus pagalbą Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, jis buvo išvežtas į Respublikinės Klaipėdos ligoninės psichiatrijos filialą. Visas šio įvykio aplinkybes tiria policija. Jo elgesio motyvai, kaip ir nustatytos diagnozės, mums nėra žinomi“, – 15min informavo ligoninės administracija.

Taip pat pažymima, kad niekas iš personalo ir pacientų nenukentėjo.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Šilokarčema“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min