Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 12, 10:40

Šilutės savivaldybė stokoja pinigų atlyginimams ir atostoginiams

Šilutės valdžios atstovus slegia naujas galvos skausmas. Tačiau jis – ne nuo kaitrios saulės, o „kiaurai“ ištuštėjusio biudžeto. Labiausiai tai pajuto jau išėję atostogauti biudžetinių įstaigų darbuotojai, taip ypač aktualu ir rajono mokytojams, nes jiems už kelių dienų taip pat prasidės atostogos.
Šilutės miesto šventė
Šilutė / A.Aleksėjūnienės nuotr.

Pagrindine priežastimi, dėl ko vietos valdžia pristigo pinigų atlyginimams ir atostoginiams – nesurenkami laiku mokesčiai, taip teigė Administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis.
 

Savivaldybė suskubo gelbėti situaciją ir dar gegužės 30 d. įvykusiame Tarybos posėdyje nusprendė prašyti Lietuvos Respublikos finansų ministerijos suteikti trumpalaikę 2 mln. litų paskolą biudžetinių įstaigų darbuotojų darbo užmokesčiui išmokėti ir socialinio draudimo įmokoms sumokėti.

Šią paskolą planuojama grąžinti iki spalio mėnesio.

Kaip teigė Administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis, tiems, kas jau atostogauja, atlyginimai ir atostoginiai yra išmokėti. O birželio 3 d. R. Ambrozaitis pasirašė ir nusiuntė LR finansų ministerijai prašymą dėl paskolos. Planuojama, kad šią savaitę jau bus gauti 2 mln. Lt atlyginimams ir atostoginiams išmokėti. 

Kaip teigė R. Ambrozaitis, vasarą atsiranda daugiau darbo vietų, daugiau žmonių įdarbinama, todėl neturėtų atsirasti kliūčių paskolai grąžinti iš surenkamo gyventojų pajamų mokesčio.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žinios1.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min