Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 20d. 10:28

Šimtamečiams įteikti nauji asmens tapatybės dokumentai

Liudvika Juodienė
Migracijos valdybos nuotr. / Liudvika Juodienė

103-iuosius metus einanti Liudvika Juodienė, 104 metų Lietuvos karininkas, dimisijos majoras Augustas Bernadišius, 102 metų habilituotas biomedicinos mokslų daktaras Kazys Ambrozaitis šiemet sulaukė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos atstovų vizito.

Migracijos valdyba turi tradiciją pagerbti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą įgyjančius sostinės šimtamečius.

Migracijos valdybos nuotr./Šimtametis senolis
Migracijos valdybos nuotr./Šimtametis senolis

Tai skirtingo likimo, nepaprastai įdomios, neretai sunkios patirties žmonės. Kaip ir daugumai šiais metais, jiems būtinai reikėjo keisti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus. Dėl amžiaus sunkiai iš namų pajudantiems senoliams atvykti į Migracijos valdybą buvo labai sudėtinga, todėl jų artimieji prašė migracijos darbuotojų pagalbos gaminant senolių itin laukiamų asmens dokumentų. Migracijos valdybos specialistai, atsižvelgdami į garbingą žmonių amžių ir fizines galias, jų prašymus asmens dokumentams gaminti priėmė namų aplinkoje. Tam jie naudojo mobilią biometrinių duomenų registravimo įrangą, kuri ir yra skirta negalių turinčių žmonių biometrinius duomenis nuskaityti jiems įprastoje aplinkoje. Pas minėtus ir kitus garbaus amžiaus negalią turinčius vilniečius vyko su mobiliąja biometrinių duomenų registravimo įranga dirbantys specialistai, o jau pagamintą pasą ar asmens tapatybės kortelę senoliams teikė Migracijos valdybos Pasų skyriaus viršininkė Edita Prilepskienė. 

Migracijos valdybos tradicija garbiems Vilniaus senoliams iškilmingai įteikti naujos kartos asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus yra maloni ne tik paslaugos namuose laukiantiems senoliams – susitikimas su neeilinę gyvenimišką ir profesinę patirtį turinčiais žmonėmis praturtina ir pamalonina pačius Migracijos valdybos darbuotojus.

Migracijos valdybos nuotr./Šimtametis senolis
Migracijos valdybos nuotr./Šimtametis senolis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min