Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 23d. 11:35

Siūloma pašalinti Deivį iš „Dainų dainos“ konkurso (atnaujinta 12.32 val.)

Deivis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Deivis

Penktadienį LATGA-A išplatino pranešimą, kuriame siūloma Nacionaliniam radijui ir televizijai (LRT) neleisti dainininkui Deivui toliau dalyvauti nacionalinės dainos konkurse „Dainų daina“.

Ekspertų nuomone, Deivio dainoje „Lietuva“ matomas akivaizdus melodinis sutapimas su britų grupės „The La's“ kūriniu „There She Goes“.

Anksčiau ekspertai rekomendavo Deiviui dainą kompoziciškai pakeisti, kad motyvinių sutapimų būtų išvengta. Tačiau penktadienį išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad kūrinio pakeitimas kaip siūlo muzikos ekspertų komisija, problemos neišsprendžia, nes pakeitimai turėtų būti esminiai, tačiau tokiu atveju tai jau būtų kitas kūrinys.

Atlikėjas Deivis kalbėdamas su 15min.lt neslėpė, kad susidariusi situacija – juokinga.

„Mane iš visos susidariusios situacijos ima juokas. LATGA-A – neteko bet kokio rimtumo ir pagarbos. Kam tada reikėjo tų komisijų, ekspertizių?“, - kalbėjo Deivis.

Dainininkas užsiminė, kad esą kažkas specialiai norėjo, kad jis nebedalyvautų konkurse. „Kažkas labai stipriai pridėjo į kelnes, nes pagalvojo, neduok Dieve, Deivis gali laimėti konkursą. Neįvardinsiu tų žmonių, nes jie to neverti“, - kalbėjo atlikėjas.

Dainininkas bando susisiekti su britų grupe „The La's“, sukūrusia dainą „There She Goes“, tačiau, pasak atlikėjo, susisiekti nėra taip paprasta.

„Daina „Lietuva“ kaip mūsų valstybė. Ji vėtoma, mėtoma. Bet galiu užtikrinti – daina bus. Jau dabar turiu užsakymų sudainuoti kūrinį vasario 16-osios ir kovo 11 – osios proga. Vadinasi, žmonės nori tą dainą girdėti. Tai ir yra svarbiausia“, - prisipažino Deivis.

Deivis juokauja, kad nemokama reklama – niekaip nesibaigia. Ir tikina, kad į susiklosčiusią situaciją žiūri filosofiškai.

„Jei su šia daina tektų dalyvauti kokiame konkurse, jau žinočiau, kokios reakcijos galėčiau sulaukti“, - sakė Deivis.

LRT atstovas spaudai Vytaras Radzevičius sakė, kad kol kas LATGA-A pranešimo LRT nėra gavusi. Pasak atstovo spaudai, vos tik tokia informacija pasieks LRT bus svarstoma, ar leisti Deiviui toliau dalyvauti „Dainų dainoje“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min