Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 16d. 14:54

Skaitytojo informacija: A.Goštauto gatvėje įsismarkavo ratų blokuotojai

Šių keturių automobilių vairuotojai pažeidė kelio ženklo reikalavimus ir net nemanė susimokėti už stovėjimą.
Ernesto T./15min.lt skaitytojo nuotr. / Šių keturių automobilių vairuotojai pažeidė stovėjimą apskritai draudžiančio kelio ženklo reikalavimus ir net nemanė susimokėti už stovėjimą.

Vilnietis pranešė, kad prie „Aprangos“ išparduotuvės užblokuotos iškart keturių automobilių važiuoklės.

Naujienų portalo 15min.lt skaitytojas Ernestas T. informuoja, kad ketvirtadienį po vidurdienio A.Goštauto gatvėje policija užblokavo iškart keturių automobilių ratus.

Ernesto T./15min.lt skaitytojo nuotr./Mašinos užblokuotais ratais.
Mašinos užblokuotais ratais

„Visos užblokuotos mašinos stovėjo palei šaligatvį, tiesiai priešais „Aprangos“ išparduotuvės paradinius laiptus. Aplink yra daugybė mokamų vietų automobiliams, bet vairuotojai, matyt, ketino pagudrauti ir nukentėjo dešimteriopai“, – svarsto Ernestas. Skaitytojas pastebėjo, kad keturių mašinų vairuotojai ne tik pažeidė sustoti bei stovėti toje vietoje draudžiančio kelio ženklo reikalavimus, bet ir nesusimokėjo už stovėjimą, nors, kaip minėta, beveik visos vietos šiame kvartale darbo dienomis yra mokamos.

Redakcija dėkoja Ernestui už atsiųstas nuotraukas ir informaciją!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min