Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: A.Goštauto gatvėje įsismarkavo ratų blokuotojai

Šių keturių automobilių vairuotojai pažeidė kelio ženklo reikalavimus ir net nemanė susimokėti už stovėjimą.
Ernesto T./15min.lt skaitytojo nuotr. / Šių keturių automobilių vairuotojai pažeidė stovėjimą apskritai draudžiančio kelio ženklo reikalavimus ir net nemanė susimokėti už stovėjimą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilnietis pranešė, kad prie „Aprangos“ išparduotuvės užblokuotos iškart keturių automobilių važiuoklės.

Naujienų portalo 15min.lt skaitytojas Ernestas T. informuoja, kad ketvirtadienį po vidurdienio A.Goštauto gatvėje policija užblokavo iškart keturių automobilių ratus.

Ernesto T./15min.lt skaitytojo nuotr./Mašinos užblokuotais ratais.
Mašinos užblokuotais ratais

„Visos užblokuotos mašinos stovėjo palei šaligatvį, tiesiai priešais „Aprangos“ išparduotuvės paradinius laiptus. Aplink yra daugybė mokamų vietų automobiliams, bet vairuotojai, matyt, ketino pagudrauti ir nukentėjo dešimteriopai“, – svarsto Ernestas. Skaitytojas pastebėjo, kad keturių mašinų vairuotojai ne tik pažeidė sustoti bei stovėti toje vietoje draudžiančio kelio ženklo reikalavimus, bet ir nesusimokėjo už stovėjimą, nors, kaip minėta, beveik visos vietos šiame kvartale darbo dienomis yra mokamos.

Redakcija dėkoja Ernestui už atsiųstas nuotraukas ir informaciją!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min