Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 11d. 23:25

Skaitytojo informacija: Antakalnis apsikuopti nesugebėjo net švenčių proga (nuotraukos)

Šiukšlės vilniečių pamėgtoje vietoje
15min.lt skaitytojos Lianos S. nuotr. / Šiukšlės vilniečių pamėgtoje vietoje

Skaitytoja Liana S. redakciją informavo, kad kažkada prestižiniu laikytas Vilniaus Antakalnio mikrorajonas, dabar net švenčių proga nebesugeba susitvarkyti ir išgabenti šiukšlių.

Kaip rašo skaitytoja, Antakalnio pakraštyje esančiame poilsio parke ne tik šiukšlių niekas neišveža, bet ir gyventojų pamėgtoje atokvėpio vietoje niekas nenuvalo laiptų.

„Siunčiu nuotraukas iš „šventiškai" kovo 11 proga pasipuošusio Vilniaus Antakalnio Saulės tako, kuriame visada daug žmonių. O šiukšlės buvo ir yra Antakalnio problema nuo pernai metų", - rašo skaitytoja. Ir priduria, kad žmonių patogumui įrengti mediniai laiptai nebuvo valyti visą žiemą.

Jei norite peržiūrėti skaitytojos atsiųstas nuotraukas, spauskite čia.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Taip pat laukiame ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min