Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 2d. 19:25

Skaitytojo informacija: apynaujam „Citroen C5“ – geležiniai spąstai Vilniuje, prie verslo centro (nuotraukos, video)

Pakilus mašinos kėbului, užtvaras nebuvo įsirėmęs į arką, bet ir jo ištraukti nebuvo galimybių.
Urtės G./15min.lt skaitytojos nuotr. / Pakilus mašinos kėbului, užtvaras nebebuvo įsirėmęs į arką, bet ir jį ištraukti buvo neįmanoma.

Sostinėje užfiksuota neįtikėtinai užstrigusio brangaus automobilio gelbėjimo operacija.

„Buvo sunku patikėti tuo, ką matau, vairuotojo elgesys atrodė nesuprantamas. Manevruodamas atbulomis jis atsirėmė į tą metalinį stulpelį, tačiau nesustojo, neišlipo pasižiūrėti, o varė toliau“, – pasakojo 15min.lt skaitytoja Urtė G.Kai tas vaikinukas pagaliau išlipo pasižiūrėti, kas jam trukdo, geležis jau buvo giliai įstrigusi, – rašo skaitytoja Urtė.

Mini spektaklis, kurį stebėjo mergina, vyko sostinės A.Goštauto gatvėje, prie verslo centro BCC-2.

Tarp šio pastato pirmajame aukšte įsikūrusio SEB banko ir greta veikiančios „Pomodoro“ kavinės yra kelių vietų mašinų stovėjimo aikštelė, užtverta metaliniais stovais. Tai „T“ formos metalinės konstrukcijos, kurios spyna užrakinamos statmenai, siekiant apsaugoti vietas nuo tų, kam ten stovėti esą nepriklauso.

„To gelžgalio kraštas įsirėmė į buferį, plastmasė stipriai deformavosi, mašina toliau judėjo atbulomis, kol stovas įšoko ten, kur ratas. Gal iš karto nelabai giliai užstrigo, bet vairuotojas dar muistėsi pirmyn atgal. Kai tas vaikinukas pagaliau išlipo pasižiūrėti, kas jam trukdo, geležis jau buvo giliai įstrigusi“, – rašo Urtė.

Norėdami pamatyti nuotraukas, kaip spąstuose įstrigo prancūziškas automobilis, spauskite čia.

15min.lt skaitytoja matė, kaip vairuotojas pakėlė automobilio kėbulą, – Citroen turi reguliuojamą pakabą. Arkos plote atsirado šiek tiek erdvės, tačiau išimti iš ten metalinį užtvarą trukdė tai, kad jis buvo užrakintas vertikaliai.

„Netrukus aplink mašiną prisirinko jaunų vyrukų. Vairuotojas dar bandė kelti mašiną domkratu, tačiau po to vaikinai rankomis kibo į mašinos galą, jį išsiūbavo ir nustūmė į šoną, taip išlaisvindami automobilį“, – apie laimingą 2005 metų pagaminto Citroen gelbėjimo operacijos pabaigą (vaizdo medžiagą žiūrėkite apačioje) rašo Urtė. 

VIDEO: Vilniuje automobilis pakliuvo į spąstus (15min.lt skaitytojo informacija)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min