TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: baudos už nuorūkas yra nesąmonė, kol aplinkui stūkso šiukšlių kalnai (nuotraukos, papildyta 12.26 val.)

Šiukšlės valstybės saugomame draustinyje
15min.lt skaitytojo Andriaus L. nuotr. / Šiukšlės valstybės saugomame draustinyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitytojas Andrius L. redakcijai atsiuntė pasipiktinimo kupiną laišką, kuriame teigiama, kad prieš skirdama baudas už numestą nuorūką, valdžia visų pirma turi atsimerkti ir apsidairyti aplinkui. Panašios nuomonės laikosi ir skaitytojas Mantas V.

15min.lt skaitytojo Manto V. nuotr./Šiukšlės Ąžuolinės kaime, Vilniaus r.
15min.lt skaitytojo Manto V. nuotr./Šiukšlės Ąžuolinės kaime, Vilniaus r.

Skaitytojas rašo, kad jo pasipiktinimą sukėlė trečiadienį 15min.lt publikuota naujiena, jog Vilniaus meras Vilius Navickas savivaldybės valdininkams davė nurodymą parengti tvarką, pagal kurią už numestą nuorūką bus skiriama 500 litų bauda.

„Šiomis dienomis teko išvysti vaizdų, kurie mane šokiravo. Šis straipsnis priminė tą vaizdą. Suprantu, kad kreipiuosi ne tuo adresu, bet jaučiu pilietinę pareigą išreikšti nepasitenkinimą valdžios sprendimais. Jie ruošiasi bausti žmones už tai, kad meta „šiukšlytes" į „Jų" kiemą, o visa, kas šalia, nesvarbu. Prikabinu kelias nuotraukas, kurios pritrenkia ir verčia susimąstyti. Užuot rūpinusis visos Lietuvos tvarka, jiems, savanaudžiams, rūpi, kaip neužkliūti už „šiukšlyčių" išėjus į kiemą", – redakcijai rašo skaitytojas.

Andrius L. rašo, kad nemenkina Vilniaus mero iškeltos problemos, tačiau mano, kad visų pirma reikia rūpintis šiukšlėmis užverstais mažais miesteliais ir sąvartynais virtusiomis pamiškėmis.

„Šiuo laišku nieko nesitikiu. Tiesiog nesinori tylėti. Būsiu laimingas, jei kas nors užmes akį į šias nuotraukas. Ir perskaitys", – laišką baigia skaitytojas.

15min.lt skaitytojo Manto V. nuotr./Šiukšlės Ąžuolinės kaime, Vilniaus r.
15min.lt skaitytojo Manto V. nuotr./Šiukšlės Ąžuolinės kaime, Vilniaus r.

Panašios nuomonės laikosi ir laišką redakcijai parašęs Mantas V. Skaitytojas atsiuntė ir kelias nuotraukas, prieš porą savaičių darytas Vilniaus rajone, Bezdonių seniūnijoje, Ąžuolinės kaime.

„Nuotraukose akivaizdžiai matome, kad šiukšlių problema pirmiausiai kyla dėl to, kad prastai spredžiami šiukšlių išvežimo ir surinkimo klausimai. Taip yra tiek Vilniaus miesto, tiek Vilniaus rajono savivaldybėse. Ir baudos už numestą nuorūką yra absurdas", – rašo skaitytojas.

Dėkojame skaitytojams Andriui L. ir Mantui V. už išsakytas mintis ir atsiųstas nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Kalnai Šiukšlės
Parašykite atsiliepimą apie 15min