Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: ekstremalus pėsčiųjų bandymas įveikti lekiančių automobilių srautą (foto, video)

Eisme gniaužtuose atsidūrę vaikinai gatvės viduriu ėjo iki šiol vietos ir laukė momento, kol pagaliau galės perbėgti į kitą pusę.
Pauliaus S./15min.lt skaitytojo nuotr. / Eismo gniaužtuose atsidūrę vaikinai gatvės viduriu ėjo iki šiol vietos ir laukė momento, kol pagaliau galės perbėgti į kitą pusę.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienų portalo skaitytojas užfiksavo kuriozišką situaciją, kaip du vilniečiai piko metu mėgino įveikti magistralinę Geležinio Vilko gatvę.

Piko metu perbėgti itin judrią Geležinio Vilko gatvę neleitinoje vietoje – ekstremalus sumanymas. Šią mintį iliustruoja naujienų portalo 15min.lt skaitytojo Pauliaus S. atsiųstas filmukas. Veiksmas vyko sostinės centre, netoli Vilniaus siuvėjų ir automechanikų mokyklos.

„Pamačiau du vaikinus, kurie ruošėsi neleistinoje vietoje bėgti į kitą gatvės pusę. Toje vietoje yra po dvi eismo juostas į abi puses. Skiriamojoje juostoje dar papildomai sumontuotas metalinis tinklas, nes pėstiesiems šioje vietoje bėgioti labai nesaugu, mašinos paprastai važiuoja 70–80 kilometrų per valandą greičiu“, – rašo Paulius.

Pauliaus S./15min.lt skaitytojo nuotr./Įveikę gatvę, drąsieji pėstieji liko stovėti aalikelėje. Pasirodo, niekur jie neskubėjo.
Įveikę gatvę, drąsieji pėstieji liko stovėti šalikelėje. Pasirodo, niekur jie neskubėjo.

Jo teigimu, pėstiesiems tvora nesutrukdė – jie rado praplėštą skylę. „Tas dvi juostas, kur mašinos važiuoja nuo Seimo tunelio Vingio parko link, vaikinai įveikė palyginti nesunkiai. Tačiau pasiekę gatvės vidurį jie suprato, kad toliau nebebus taip lengva.

„Tada ir pradėjau juos filmuoti. Žinoma, jie galėjo grįžti ir nueiti į kitą pusę per viaduką, bet tai jiems būtų atėmę penkias minutes. Todėl vaikinai užsispyrė, kad būtinai perbėgs į kitą pusę. Tačiau greitai lekiančių mašinų srautas buvo ištisinis, ir jie negalėjo ištaikyti momento perbėgti gatvę“, – pasakoja 15min.lt skaitytojas.

Pauliaus supratimu, pėstieji suprato, kad tinkamo momento reikia išlaukti, todėl turėdami laiko gatvės viduriu ėjo tos vietos link, kur driekėsi jų kelionės tikslas.

„Buvo pakankamai baisu stebėti šį žygį, bet, kita vertus, buvo ir juokinga, nes suaugę žmonės patys save įstūmė į tokią aklavietę“, – komentuoja Paulius.

Filmuotoje medžiagoje (nuo įrašo pradžios praėjus 2 min. ir 10 sek.) matyti, kaip po ilgoko laukimo tarp mašinų pagaliau atsiranda tarpas ir vaikinai sėkmingai atsiduria kitapus gatvės. Tiesa, kur jie rizikuodami gyvybėmis bėgo, neaišku, nes vaikinai liko stovėti šalia gatvės prie garažų.

VIDEO: Pėstieji eismo srauto spąstuose
Tapote

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min