Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 22d. 17:05

Skaitytojo informacija: Gedimino prospekto šiukšliadėžės sukrautos į ekskavatoriaus kaušą

Darbininkai darbavosi priešais Seimo rūmus.
Pauliaus S./15min.lt skaitytojo nuotr. / Darbininkai darbavosi priešais Seimo rūmus.

15min.lt skaitytojas užfiksavo keistas permainas pagrindinėje sostinės gatvėje.

Naujienų portalo skaitytojas Paulius S. 15min.lt informavo, kokias permainas penktadienį apie pietus pastebėjo  sostinės Gedimino prospekte ir kokių minčių matytas vaizdas jam sukėlė.

„Gedimino prospekte priešais Seimo rūmus pamačiau traktorių, į kurio kaušą buvo prikrauta metalinių šiukšliadėžių. Traktorininkas vis pavažiuodavo į priekį, o kitas darbininkas ėjo šaligatviu, kėlė šiukšliadėžes ir dėjo jas į kaušą“, – pasakojo Paulius.

15min.lt skaitytojas girdėjo, kaip vyrai tarpusavyje bendravo rusiškai, pėstysis vairuotojui aiškino, kad pastarajam reikia apsisukti.

Pauliaus S./15min.lt skaitytojo nuotr./Įdomus būdas pervežti šiukšdėžes.
Įdomus būdas pervežti šiukšdėžes.

„Aš dar spėjau to darbininko paklausti, kodėl išveža šiukšliadėžes, o jis atsakė, kad ne išveža, bet perveža į kitą vietą. Kur ta vieta, neminėjo“, – rašo Paulius.

Jis teigia, kad pamačius į kaušą sukrautas šiukšliadėžes toptelėjo vienintelė mintis. „Man atrodo, jūsų puslapyje buvau skaitęs, kad Vilniaus meras žada įvesti 500 litų baudą už numestą nuorūką. Gal čia toks gerai apgalvotas verslo planas?“ – pusiau juokais, pusiau rimtai svarsto 15min.lt skaitytojas.

Naujienų portalas dėkoja Pauliui už atsiųstas nuotraukas ir pastebėjimus!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min