TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: girto vairuotojo persekiojimas Vilniaus gatvėmis baigėsi sulaikymu

Policininkas stebi eismą.
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policininkas stebi eismą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitytoja Dovilė redakciją informavo apie antradienio vakarą vykusį girto vairuotojo persekiojimą sostinės gatvėmis. Pasak skaitytojos, kiekvieno žmogaus pareiga yra ne tik informuoti pareigūnus apie girtą vairuotoją. Skaitytojos manymu, reikia ir įsitikinti, kad pažeidėjas bus sugautas.

Kaip redakcijai rašo skaitytoja, antradienį apie 20 val. Vilniuje, Savanorių prospekte, važiuodama nuo Kauno sostinės centro link, ji pamatė, kaip trečia eismo juosta važiuojantis automobilis Audi 80 rėžėsi į bortelį, žymintį kelio kraštą.

Važiuodamas Geležinio Vilko gatve, automobilis trenkėsi į prasidėjusią skiriamąją juostą. Iš mašinos pasipylė žiežirbos.Smūgio būta nemažo, automobilį sumėtė, tik per plauką jis neužkabino greta važiuojančių mašinų.

Audi vairuotojas net nestabtelėjo pažiūrėti, ar transporto priemonė nepažeista. Kai Audi sustojo prie šviesoforo, pamatėme, kad vairuotojas sunkiai nulaiko galvą ir cigaretę tarp lūpų. Greta sėdėjo kitas vaikinas. Kadangi automobilio galiniai langai tamsinti, sunku pasakyti, kiek dar žmonių važiavo tuo automobiliu", – redakcijai rašo skaitytoja Dovilė.

Įtardama, kad Audi vairuotojas neblaivus, skaitytoja apie tai nusprendė informuoti policiją. Kadangi policijos patrulių greta nebuvo, skaitytoja važiavo paskui įtartino vairuotojo mašiną ir telefonu pareigūnams pranešinėjo Audi maršrutą.

„Važiuodamas Geležinio Vilko gatve, automobilis trenkėsi į prasidėjusią skiriamąją juostą. Iš mašinos pasipylė žiežirbos. Prie naujojo viaduko Ukmergės gatvėje, Audi sustojus prie šviesoforo, privažiavo policijos pareigūnai", – rašo skaitytoja.

Juk niekas nesitiki, kad gali likti luošiu. Niekas nesitiki, kad į ramiai gatve važiuojančią mašiną gali įsirėžti automobilis, vairuojamas girto vairuotojo. Tada apgailestauti ir daryti išvadas bus per vėlu.Kaip toliau klojosi įvykiai, skaitytoja teigia nežinanti, tačiau džiaugiasi, kad šį kartą miesto gatvės nebuvo aplaistytos krauju. Tuo metu aplink Audi buvo daug automobilių, tik per laimingą atsitiktinumą girto vairuotojo mašina jų nekliudė, o kelis kartus rėžėsi į kelio atitvarus.

„Tai yra perspėjimas, kad kiekvieno pareiga pranešti ir įsitikinti, jog pažeidėjas bus tikrai sugautas. Tik pranešus apie girtą vairuotoją niekas negali garantuoti, kad jis įklius, – redakcijai rašo skaitytoja, raginanti kitus žmones netingėti pasekti pažeidėjo, apie kurio maršrutą reikėtų nuolat pranešti pareigūnams. – Juk niekas nesitiki, kad gali likti luošiu. Niekas nesitiki, kad į ramiai gatve važiuojančią mašiną gali įsirėžti automobilis, vairuojamas girto vairuotojo. Tada apgailestauti ir daryti išvadas bus per vėlu."

15min.lt Vilniaus policijoje sužinojo, kad skaitytojos Dovilės persekioto Audi vairuotojas iš tiesų buvo visiškai girtas. Jis buvo sulaikytas, surašytas protokolas, vyriškiui neleista toliau vairuoti, automobilis saugomas policijos aikštelėje.

Kokią nuobaudą skirti Audi vairuotojui, turės nuspręsti teismas.

Dėkojame skaitytojai Dovilei už informaciją!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Sulaikymas

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min